Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 1:42 pm

bunlar tarhini bilmiyorum eski galiba belgelerimde buldum eski sitelere atmadan önceki halleri acemi zamanında olsa gerek... hatırladığım kadarıyla bir olay örgüsü yok ama hepsi Joseph in başından geçiyor...

Rp-1

Spoiler:

Rp-2

Spoiler:

Rp-3

Spoiler:

Rp-4

Spoiler:

sonuncu olan savaş alanı rpsi biraz kısa zamanda olduğu için kötü kusura bakmayın(Jadeit ve Jesse başımın etini yemişti xD)
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 2:49 pm

Gerçek bir rp deneyimim olmadı ama yine de yorumumu yapacağım...Oldukça akıcı bir hikaye tasvirlerini beğendim...İlk rpn demiştin değil mi, eğer bu ilkse şimdi yazdıklarını acayip merak ettim.
Kullanıcı profilini gör
Pein

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 8:04 pm

yakında buraya atıcam bunlar ilk değil ama gene acami zamandan..Fakat kendi hikayem olan Tsujin'in hikayesinimi yoksa Naruto evreninden bildiğimiz karekterlerlemi birşey mi yazsam bilemiyorum...
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 8:06 pm

haci cok gzl olmusta sen baska bi hikaye yazmayi düsünmüyomuydun??
Kullanıcı profilini gör
Pein

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 8:13 pm

yazcam ya bu eskilerden
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 8:13 pm

Her ikisinden de atabilirsin ki -_- ikisini de okumuş oluruz hem^^Bunlar gibiyse hatta mutlaka atmalısın cidden merak ettim!
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 8:39 pm

güzel beğendim yahu cocuğun salas olması saclarının uzun olması bas karakteri cekici kılmıs:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Salı Nis. 01, 2008 9:36 pm

Hmm... Hikayeler yaratıcı olmuş. Kendi tarzını geliştirmen güzel. Hikayeler akıcı. E daha ne olabilir ki herkes sıkılmadan okuyabilir afro
Akiaya
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Perş. Nis. 10, 2008 6:55 pm

Yine hepsini tam okuyamadım ama birinciye sindire sindire okudum emin olabilirsim [İçeri de annem nöbet tutuyor T^T ]

Bir DM edasıyla yazılmış muhteşem şeyler ^^ Eğer sinirlenip bütün HP-Rplerimi silmeseydim bende koyabilirdim. [Ve bu olanlardan sonra siteye Rp koyarsam emin olun bu hp-rp olmayacak. ASLA!!]

Sonlarına doğru acele etmişsin gibi bütün Rplerde [Dadece sonuncu için değil. Okuduğum kadarıyla öyle görünüyor yani]

Çok güzeller ^^
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   Çarş. Haz. 11, 2008 6:13 am

Rp yapan bir arkadaş olarak oldukça akıcı olmuş...
Akiaya'nın dediği gibi bir DM edasıyla yazılmış.Aynı şekilde bütün hp-rplerimi bende sildim.Son bi tane yazmıştım oda hikaye türü olmuştu.Her neyse gayet güzel...
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...   

Bir zamanlar Rp yapan bir çocuk vardı...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Formula X (D-SMART-D ÇOCUK)
» Miyazaki Filmleri TRT Çocuk'ta...
» mybb site yapan
» ana sayfada geçit yapan yeni msj sayısını arttırmak
» Çerkezler Kimdir