Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

işte kibaXhina 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Nakashima

Kadın Mesaj Sayısı : 937
Geldiği mekan : Bilgisayarın başı
Meslek : Sanatçı Adayı
Hobileri : Çizim

MesajKonu: işte kibaXhina 2   Perş. Kas. 22, 2007 6:39 pm

yha diğeri dewam etsin die işte ondan!! looool neyse yha

Kiba biraz geriye çekilip "Özür dilerim Hinata bn.. bn... dedi ama daha sözünün yarısındayken Hinata ona sarılıp onu uzun uzun öptü. Kiba anlamıyordu. Naruto'ya nolmuştu Hinata onu hemen unutmuşmuydu ya da Hinata baştan beri onu seviyordu Kiba bunları düşünürken birden kapı açıldı ve içeri Lee geldi onları dudak dudağa görünce çığlığı bastı. Öyle bir çığlık atmıştı ki Kiba ve Hinata yerlerinden zıpladılar ama şöyle bir gerçek vardı. Eğer Lee geldiyse kesinlikle yanında Gai-sensei vardı ve eğer Gai-sensei de varsa o zaman Team Gai Hyuugaların evine gelmiş demekti. O anda Tenten içeri daldı Ne oldu Lee? Neden bağırıyosun? diye sordu aslında tam olarak soramadı çünkü yarısında korkudan dudaklarını bile ayıramamış Kiba ve Hinata'yı gördü. Hemen bir hareket ile Lee'yi dışarı geçti bu sırada Neji kapıya baya bir yaklaşmıştı ki Tenten kapıyı kapadı. Hinata kıpkırmızı bir şekilde Kibayı oturma odasındaki dolaba soktu ve kitledi. Kiba dolaptaki çatlaktan olan biteni görebiliyordu. Kiba Doğum gününün bu kadar aksiyonlu geçmesine seviniyordu. Delikten baktığında Hinata'nın kapıyı açtığını ve gelenleri içeri aldığını gördü Kiba kulağını dolabın kapağına dayadığında Tenten'nin Hinata uyuyodu rahatsz etmek istemedik ama Lee bağırınca uyanmış die Neji'ye yalan söylediğini ama Lee'nin bir şey anlamadığından dolayı olayı rezil etmeye başladığını anladı daha dinleyecekti ki kafasındaki Akamaru inlemeye başladı. Kiba Akamaruya bakınca onun dolapta bir yere gözlerini dikmiş bir şekilde durduğunu gördü. Oraya bakınca iki tane beyaz yuvarlak gördü. Bozuk para boyunda bembeyaz ve karanlıkta parıldıyorlardı. Kiba bunların ne olduğunu anlamaya çalışırken yuvarlaklar alt ve üst bölümlerden kapandı ve tekrar açıldı bu saliseler içinde olmuştu.Akamaru hemen Kibanın ceketinin içine girdi. Kiba baya bir tırsmıştı oturduğu köşeye iyicene yapıştı ve yuvarlaklardan uzak durmaya çalıştı. Bu arada Hinata dolabın kapısını açtı ve Kiba'yı dışarı çekti Neji-niisama gitti Kiba-kun dedi. Kiba dışarı çıktığında dolaptaki yuvarlaklara yine baktı. Bunlar BYAKUGAN YAPMIŞ HANABI'NİN GÖZLERİYDİ Kiba bağırıp ayağa kalktı dili tutulmuştu kekeleyip Hanabi demeye çalıştı ama Hinata gülümsedi Korkma Kiba-kun Hanabi hep orda oturur. Ondan sır çıkmaz.... Sanırım.... dedi ve Kiba'yı tutup üst kata odasına götürdü.
Hinata yatağın üstüne Kiba da masanın üstüne bağdaş kurarak oturdu. Hinata ona baktığında tıpkı yavru bir köpek gibi durduğunu fark etti. Baya bir süre sessiz oturdular. Sonra Kiba kzarmış bir şekilde B-bnim g-gitmem lazım Hinata.. dedi Hinata kafasını sallayıp ayağa kalktı Bn.. Bnn... Sna hediye alamadım üzgünüm Kiba-kun dedi üzüntü ile Kiba gülümsedi Hiç önemli değil bn de zaten çok hediye alacağıma inanmıyordum zaten tasmamı da çok sevdim dedi Shinonun hediye ettiği tasmayı gösterip güldü sonra birlikte aşağıya indiler. Kiba gitmeden önce kıpkırmızı olup Hinata.... Bn.. Bn.. Sensen hoşlanıorum anlamışsındır.. diye bildi Hinata da kıpkırmızı olunca karşılık beklemeden evine gitti. Bu arada içerden Hanabi geldi Hinatanın omzuna elini koyup Büyüyosun Hinata-neechan.. Ama bunu babama söylememem için bna ne kadar vereceksin? dedi

... devamı var gene... --
Kullanıcı profilini gör http://ceren-chan.deviantart.com/
ddaallee

Erkek Mesaj Sayısı : 1084
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Manga-Anime-Basketbol

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Perş. Kas. 22, 2007 6:59 pm

saol iyiki pm atmışım keşke daha önce atsaydım şimdi 3. bölümü okurdum Laughing
Kullanıcı profilini gör
Nakashima

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Perş. Kas. 22, 2007 7:00 pm

3. bölümü yazmadım ki looool bu daha önceden de vardı DA'da ama istersen 3.sünü de yazmaya çabalarım...
Akiaya
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Perş. Kas. 22, 2007 7:24 pm

KibaxHina' ya ne kadar karşı olsam da çok güzel yazıyorsun ellerine sağlık Benim şu sıra yazdığımda da Kiba var önceden söyliyeyim looool Neyse... Tekrar Sağol Okumak eğlenceli oluyor happy
Kullanıcı profilini gör
ddaallee

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Perş. Kas. 22, 2007 7:35 pm

Nakashima demiş ki:
3. bölümü yazmadım ki looool bu daha önceden de vardı DA'da ama istersen 3.sünü de yazmaya çabalarım...

ben zorlamak istemem ama yaz bence güzel gidiyor Cool
Kullanıcı profilini gör
Manga-ka
Hokage
Hokage

Erkek Mesaj Sayısı : 3081
Geldiği mekan : Türkiye/Eskişehir
Meslek : Mangaka
Hobileri : manga,anime,manga çizmek,müzik dinlemek vs.vs.

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Cuma Kas. 23, 2007 2:10 am

ilkinin birazını okudum oku oku bitmiyo sıkıldım yarıda bıraktım bunuda okumakta üşeniyorum biri bana kısaca özetlesin lol!

Kullanıcı profilini gör http://www.narutofantr.web.tr.tc
Nakashima

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Cuma Kas. 23, 2007 5:58 pm

dandik bişi işte hiç okuma osman-sensei yha lol!
Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Cuma Kas. 23, 2007 7:55 pm

Haha Kiba'yı dolaba sokuyo Neji gelicek diye lol! nejici looool Ama güzel olmuş Smile
Kullanıcı profilini gör
ddaallee

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   C.tesi Kas. 24, 2007 8:09 pm

Namikaze Minato demiş ki:
Haha Kiba'yı dolaba sokuyo Neji gelicek diye lol! nejici looool Ama güzel olmuş Smile

neji görseydi eski türk filmleri gibi olurdu bırak o kızı falan Laughing
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   Paz Mart 30, 2008 9:08 pm

Kiba dolaba kilitlendi ha burada koptum ben xD yalnız Kiba gözümün önüne geldi de (hangi sahneler ilduğunu söylemeyeceğim elbette <.<) betimlemeler güzel olmuş... ama devamını merak ettim ben şimdi=( peki ya naruto nolcak..yani hinata olmadığına göre neyse zaten başlıkda hina ve Naru değil ki-_-

Edit:üçü gördüm en sonunda -_-
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: işte kibaXhina 2   

işte kibaXhina 2
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası