Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

shikaXtema

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: shikaXtema   C.tesi Ara. 29, 2007 4:38 am

Yine sıcak bi gün diye düşündü... Tembellik yapmak için birebir... Aynı zamanda da çalan saate küfrediyordu....
Şu chuuninlik ne kadarda zahmeliydi. Ayrıca chuunin sınavları da başlamıştı. Müttefikleri olan Kum Köyünden gelen
öğrenciler ve Yaprak Köyü öğrencileri ortak sınava tabii tutulacaktı. Kalkıp yüzünmü yıkamalıyım diye
düşündü; ama lavaboya gitmek cok zahmetliydi. Mutfağa geldiğindeyse annesinin sesi hala kulaklarında çınlıyordu. Babası yemek yemeye başlamıştı bile. Kendi kendine düşündü... Acaba oda babası gibi evlenecekmiydi... Şu an için kendisine en uzak görünen şeydi. Çok zahmetliydi ona göre...
Yemek bittikten sonra Tsunade-sama nın ofisine gitti. Kapıyı actığında herkesin orda oluğunu gördü. Göz gezdirirken istemeden gözü birisine takıldı. Sırtında kocaman demirden bi yelpaze taşıyordu. Temari'ydi o...
Kum Köyünden sınavlar için gelmişti. birden hafızası anılarla doldu. niye bu kadar seviniyorsun ki diye sordu kendine. O da zahmetli kızlardan biri işte... Ama içindeki ses hiçte öyle demiyordu. onu ilk gördüğünden beri içinde bir kıpırdanma vardı... Chuunin sınavında çekilmemin nedeni aslında bu mu diye geçirdi içinden. Birden omzuna bir el
dokundu. "Hey Shikamaru naber?" omzunu tutan elin sahibine bakakaldı. "İyi, sen nasılsın temari?". Kelimeler ağzından bir anda dökülüvermişti... "Sanırım chuunin sınavında ikili gruplar halinde çalışacağız ve benimle sen calışıyorsun." Shikamaru'nun nutku tutulmuştu. Kalbi sanki ağzında atıyordu."Yoksa benimle calışmak istemiyormusun?" diye sordu Temari. Birden kendine geldi... "Hayır kesinlike; aksine, seninle calışmak hoşuma gider". Bu sözleri söylediğine kendisi bile inanamıyordu..."Peki o zaman akşama görüşelim" dedi Temari. "Uzun zaman oldu görüşmeyeli..." Sadece tamam diyebildi arkasından... Eve geldiğinde babası salonda oturuyordu. "Shikamaru bir sorun mu var dalgın görünüyorsun?" Tam yok bir şey diyecekken akşam Temari'yle buluşacağını hatırladı. "Baba sana bir şey sorabilir miyim? bir kız senin için artık zahmetli değilse bu ne anlama gelir?" Babası
gülümsedi. "Sanırım artık gerçekten de büyüdün..." Shikamaru babasına baktı "Nasıl yani gerçekten de büyüdüm?". "Bak oğlum bir kıza bakarken düşünememeye başlarsan artık sende şu aşk denen virüsü kapmışsın demektir...". Ne yani ben şimdi aşık mıyım? diye düşündü shikamaru. Pencereden dışarıya baktı. Güneş batmıştı ve buluşma zamanı yaklaşıyordu. İyi de ne yapacağımı bilmiyorum ki diye düşündü kendi kendine. Babası hala gülümsüyordu. "Komik olan ne?" dedi babasına sertçe. "Hala ne yapacağını bilmiyorsun demi"
dedi babası."Korkma, hiç hata yapmayacaksın. bu senin kanında var." Shikamaru gülümsedi ve kalktı. "Artık gitmeliyim." dedi babasına. İyi şanslar diye bağırdığını duydu babasının arkasından.O çam ağacına yaklaştıkça kalbinin daha hızlı atmaya başladığını hissetdiyordu. Nasıl başlamalıydı konuşmaya. Daha önce hiç böyle şeyler hissetmemişti ki...
Birden temarinin sesini duydu. "Hey Shikamaru burdayım. Nasılsın bakalm?" . Shikamaru'nun yüzünü ateş bastı. "İyiym sen nasılsın?" dediğinde Temari'nin yanına varmıştı bile. "Bir yere oturalım mı yoksa yürümekmi istersin?" diye sordu utana sıkılıa. "Yürüyelim" diye cevap verdi Temari. "Ee nasılsın bakalm? Seni en son gördüğümde kaşındaki o yara izi yoktu?" "Ah hiç sorma..." dedi Shikamaru "İki ay önce bi görevde oldu". "Hmm.. sanırım seni zor görevlere atıyorlar?". "Yo hayır o kadar zor değildi.. En azından senin beni kurtardığın görevden zor değildi...Temari birden durdu. "Unutmaki sende beni kurtardın..." Shikamaru gülümsedi "sen beni kurtarmasaydın, seni kurtaracak biri olmazdı bunu biliyorsun..." "Bu arada sana sormayı unuttum seni, beni kurtarmaya iten şey neydi?
Temari gülümsedi "Seninle aynı takımda olmak istememin nedeniyle aynı." birden shikamaruyla göz göze geldiler. "Bunu sana daha önce söylemek istemiştim ama sanırım şimdi ta zamanı... SENİ SEVİYORUM" Shikamaru dudaklarından kalbine doğru sıcacık bir şeylerin aktığını hissetti... Harika bi duyguydu... Sanki zaman durmuştu ve bitmesini istemiyordu... Tekrar gözlerini açtığında temarinin ona sevgiyle baktığını gördü. "BEN DE SENİ SEVİYOORUM" dedi ve aynı duyguyu tekrar hissetmeye başladı. Bu duyguyu ömür boyu hissetmek istiyordu...

Devam edecek arkadaşlar... İstediiniz bi çift varsa çöpçatanlık yapabilirim lol!
Nakashima

Kadın Mesaj Sayısı : 937
Geldiği mekan : Bilgisayarın başı
Meslek : Sanatçı Adayı
Hobileri : Çizim

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 03, 2008 8:09 pm

HAYIR!!!!! Tabiii benim yokluğumdan yararlanılıp ShikaTema basmış buraları nerede benim süpürgem!! Yaa gerçekten yapmayın şunu yaaa ShikaIno olsa bişi demem tamam az da olsa söylenirim ama ShikaTema lütfen yaaa
Kullanıcı profilini gör http://ceren-chan.deviantart.com/
Akiaya
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 03, 2008 8:17 pm

Kahretsin! Shika' yı sevyor sayılmam ama bence de ShikaxTema mide bulandırıcı. Birbirlerine hiç yakışmıyorlar... [Yazan kişilik üstüne alınmasın, yazı gzel konusu iyi değil o kadar xD ]

Yarım saattir sana anlatmaya çalıştığım şeyde bu Naka...

Spoiler:

Oh be...
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 03, 2008 9:28 pm

hehe istediiniz kişiler varmı peki?
Nakashima

Kadın Mesaj Sayısı : 937
Geldiği mekan : Bilgisayarın başı
Meslek : Sanatçı Adayı
Hobileri : Çizim

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 03, 2008 9:32 pm

ShikaCeren yap lol!
Kullanıcı profilini gör http://ceren-chan.deviantart.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 03, 2008 9:43 pm

hehe yaparım belki bellimi olur Twisted Evil
ddaallee

Erkek Mesaj Sayısı : 1084
Geldiği mekan : Konoha
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Manga-Anime-Basketbol

MesajKonu: Geri: shikaXtema   C.tesi Ocak 05, 2008 9:52 am

shikaXtema süpersin yeni hikayeyi sabırsızlıkla bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Perş. Ocak 24, 2008 11:20 pm

kratos beni narutoya i karakter olarak uydurup shizuneyle bi ask hikayesi yazarsin artik kankam unutma bizi bakk heheh
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Salı Nis. 01, 2008 11:11 am

Shikamaru ve Temari karakter olarak birbirine bayağı benziyorlar bu bakımdan yakıştırıyorum ikisini deXD güzel olmuş hikayen ama çok ani "seni seviyorum" dedi.Keşke biraz naz yapsaymış -_-

bir de isteğim olabilir ama kim yazabilir bu hikayeyi bilmiyorum...Orochimaru ile birisi mesela=) Orochimaru'ya hiç bu açıdan bakılmamıştı acayip merak ediyorum orochi
Kullanıcı profilini gör
Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Salı Nis. 01, 2008 1:20 pm

gayetde güzel olmuş Shikamaru en sevdiği erkek naruto karekteri Temari de en sevdiğim hatun naruto karekteri birbirlerine fizik olarakda kişilik olarakda uyuyorlar Narutodaki en iyi çiftler kanımca (Temariye tapsamda savunuyorum)

Mide bulandırıcı ha Neutral
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Salı Nis. 01, 2008 5:03 pm

Pein demiş ki:
gayetde güzel olmuş Shikamaru en sevdiği erkek naruto karekteri Temari de en sevdiğim hatun naruto karekteri birbirlerine fizik olarakda kişilik olarakda uyuyorlar Narutodaki en iyi çiftler kanımca (Temariye tapsamda savunuyorum)

Mide bulandırıcı ha Neutral

????

ney mide bulandırıcı

bu arada hikaye manyak ötesi olmuş=)
ama harbi yaa shikamaruda ne açık sözlü beyaa
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Geri: shikaXtema   Salı Haz. 24, 2008 6:00 pm

Hmm bir bakalım: Tembel-ötesi Shikamaru ve Eli maşalı (teknik olarka yelpazeli) cazgır (olsun onu bu haliyle seviyorum ben) Temari. Hehe baya ilginç bir çift olurlar. Zaten Shippuuden'de de sinyalleri verilmişti. Ne diyeyim haytlarında baya atraksiyon olacak. looool Ya Temari evhamlılığını azaltır ya da Shika biraz ciddileşir... İyidir iyi... Yakışıyorlar birbirlerine

Bu arada güzel hikaye tebrik ederim. De arkadaşalrın hakkı var biraz naz iyi olurdu. Ama yine de güzel ellerine sağlık.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: shikaXtema   

shikaXtema
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası