Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SaSuKe_NaRuTo
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Geldiği mekan : hepsi
Meslek : LEGAND SANİN
Hobileri : naruto arena oynama

MesajKonu: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 9:16 pm

msnde narashikayla görüşürken süper bi hikaye yaptık ben tsunade ile (biraz yaş farkı var ama olsun looool ) buraksa shinuzeyle evlenio....

Birgün ben tsunade ile evleniom ve burak bize shinuzeyi istemeye gelior.Tsunade-sama shinuzeyi vermio ama ben araya girip bu çocukları evlendiriorum ondan sonra düğün günü gelio heyecan var tabi.Biz kızımız shinuzeyi evlendiriok.Düğünde herkese aşure lahmacun ve içliköfte daıtacaz lol! lahmacunun içini tenten ve anko hazırlıyor hamuru kakashi chidori ile youruyor saskede katonla lahmacunu pişirio neyse bu arada ino, hinata ve sakura aşureyi yapıo ve içli köftede zaten kisame ve peinin işi.Tabi kınada aynı gün kınayı konan hazırlıo.Havaifişekleri deidara hazırlarken düğün şaitleri Kurenai ve Asuma yerlerini alıyor ve orochimaru&sound 4 lü grup müziği hazırlıor ve shinuze ile burak gelior herkes ayakta alkışlıor ve tsunade ağlıyor bu sırada oturuyorlar nikah masasına...Yondaime nikahı kıymak için geldiinde herkes yerinde gençler nikah masasına oturuyor ve yondaime nikahı kıyıyor.Daha sonra şen şakrak müzikli eğlenceler başlıor ve herkes mutlu mesut.....darısı nikah şahitleri ve dier forumdaki gençlere AMİN ..... lol! lol! lol!

lütfen nasıl olduunu söleyin.Beğendinizmi?????
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 9:19 pm

kankam süper yapmisik isi ellerine saglik 9 ay sonra görüsürüz cocugun adini da jiraiya kocaktir haberiniz olsun ikincisini sandaime ücünsü artik tsunadeye kaliyo ilk cocugun adi mert olcak jiraiya ezan saatinde kulagina söyleyecek lol!
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 9:25 pm

Bari çocuğu geç yapta hayatını yaşa azıcık shizuneyle afro
NaraShikamaru

Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 9:26 pm

tabi ki daha balayimi ne ona cikcaz
Kullanıcı profilini gör
Miharu
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 652
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : lel
Hobileri : lel

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 9:36 pm

alaaam koptum bu ne ya XD

seras victoria

Kadın Mesaj Sayısı : 562
Geldiği mekan : adana
Meslek : öğrenci
Hobileri : doujin okumak^^

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Cuma Ocak 25, 2008 11:13 pm

tek yorumum şu bööğğk bööğğk
eyy kusmuğum geldiii
çok saçma olmuş
(kusura bakmayın ama arkadaşlar gerçekler acıdır bu yazdıklarınız çok saçma gidin notlarınızı yükseltmeye çalısışın )
Kullanıcı profilini gör http://lovelove13.blogcu.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 12:05 am

geyik olmus hehe orochimrunun sound 4 komikti al sana yorum işte memnun musun artık ha=?
Akiaya
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 9:45 am

Ahaha bayıldım looool looool Süper olmuş looool Artık böyle böyle, Naka ve Shika' yı Miha ve Itachi' yi [Miha' nınkini ben kıycam Razz] Akiaya ve Suigetsu' nunkini, Hinata ve Naruto' nunkini, Kato ve Sakura' nınkini [Sırf Kato için gelirdim heralde...] falan filan böyle gider xD
Kullanıcı profilini gör
VerSuS^FF^
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 621
Geldiği mekan : ...
Meslek : ...
Hobileri : ANİME&MANGA&MÜZİK&

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 9:50 am

gayet güzel ve komık lol!
Kullanıcı profilini gör
SaSuKe_NaRuTo
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Geldiği mekan : hepsi
Meslek : LEGAND SANİN
Hobileri : naruto arena oynama

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 1:26 pm

saolun ama sevmeyenler için sadece birtek şey bu öle msnde konuşurken ortaya çıktı lol!
Kullanıcı profilini gör
Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 1:34 pm

Süper olmuş yaptığım rpler yanında çürümüş gitmiş Sound Four harika olmuş.Kakashi chidoriyle masıl çiğköfte yoğuruyor bir tek kafam ve mantığım orayı algılayamadı efenim ama çok güzel tebrikler mutlu bir evliliğiniz olur işallah...XDXD
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 7:37 pm

biz balayana ciktik shizuneyle avustralyadayiz havalar baya güzel havuza mavuza giriyozz
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   C.tesi Ocak 26, 2008 10:50 pm

TEBRİKLER ALLAH BİR YASTIKTA KOCATSIN
Düğüne yetişemedim.Hala Naruto yu Hinata'ya aşık etmeye uğraşıyorum. Olcak galiba. (lütfen benimkini de okuyun: Konoha'da Yağmur.) öksüz kaldım ya. Pein i kafesleyebilsem kolay olcak Shinobi dünyası da rahat bir nefes alır söylentiler doğruysa da Naruto yla da akraba.
Uçtum gene. Allah mesut etsin Harika olmuş.
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   Ptsi Mart 31, 2008 10:52 am

Ninja mutfağı vay be!İlginç bir çalışma olmuş kısa ama güzel Cool

Eh ne de olsa msn konuşmasıymış...(hayran hikayeleri okuya okuya ben de özendim, ben de mi yazsam ne scratch )
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL   

ARKADAŞLAR BİZ EVLENİOK ........... LOL LOL LOL
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canım arkadaşıma(Alena'ya)
» Arkadaşlar sizce neler yalan olmuş hayatta?
» Arkadaş Ekleme
» Atasözü ve Deyim Çevirileri
» ARkadaşlar Dizinin su müziği bulabilrmsnzz