Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Konoha'da Yağmur NaruXHina

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Konoha'da Yağmur NaruXHina   C.tesi Ocak 26, 2008 7:49 pm

Hikaye yazmayı çok seven biri olarak bunu sizlerle de paylaşmak istedim. Güzel olduğuna inanıyorum. hyuugalı sarıçocuk

Konohagakure'de aralıksız 3 gündür yağmur yağıyordu.Sırıksıklam sokaklar ıssız ve sessizdi. Herkes herşey susmuştu.Çünkü konuşma sırası şimdi yağmurundu.
Köyün doğu kapısından birir hızlı adımlarla biri içeri girdi. Bu kişi Konoha ninjalarından Hinata Hyuuga'ydı. Uzun siyah saçları ıslanmıştı, Gözbebeksiz gümüşi gri gözleri utangaç bir ifade taşıyordu.
Genç kız Konoha nın boş sokaklarında hızla ilerlerken "Ne yağmur ama!" diye düşünüyordu. 2 gün önce şifalı bir bitki olam Korigami yaprağı aramak için Konoha'dan ayrılmıştı. Korigami bitkisi sadece dağlarda yetiştiği ve yaprağı taze kullanıldığı için herhangi bir aktarda bulunabilecek türden bir bitki değildi.
Neyse ki Hinata bitkiyi bulmayı başarmıştı. Hem ayrıca Japon kekiği, Çin lahanası yabani nane ve ardıçkökü de bulmayı başarmıştı. Son zamanlarda şifalı bitkiler ve meyveler konusunda kedini geliştiriyordu. Nesiller boyu köklü Hyuuga ailesinden güçlü savaşçıların yanısıra yetenekli şifacılar da çıkmıştı. Taijutsu teknikleri izerinde kuzeni Neji kadar iyi olamasa da belki otacılık konusunda yetenekli olabilirdi. Kim bilir, bu sayede saygıdeğer babası Hiashi Hyuuga'yı da onurlandırabilirdi.
Bu umutlarla Hyuuga konağına koşarken sokağın öteki ucundaki birini fark etti. Sırılsıklam olmuş saçları hemen tanıdı: Uzumaki Naruto. Cesaret kanağı ve -gözleri hüzünlendi- onu asla farketmeyecek olan, büyük ideallere sahip bir Konoha ninjası. Kalbi yine sınırları zorlarcasına atmaya yanakları kızarmaya başlamıştı. onunla her karşılaşmasında rezil oluşunun tek nedeni olan utangaçlığı kendini gösteriyordu işte.
Birşeylerin ters gittiğini fark etti. Naruto yürümekte zorlanıyor gibiydi. Ne olduğuna bakmak için yanına koştu. "Naruto-kun, iyi misin?" diye titrek sesiyle sordu.
Naruto kötü görünüyordu "Hinata!" Sesi bitkin çıkıyordu. Onun dizlerinin titrediğini fark eden Hinata hemen koluna girip destek olduve onu kuru bir köşeye çekti. "Ne oldu Naruto- kun neyin var?"
"Hi-Hinata... bana yardım et... lütfen." Genç ninjanıın rengi sararmıştı. Gözlerinin etrafında siyah ahlkalar belirmişti. Zorlukle nefes alıyor ve tüm vücudu titriyordu.
"Hastaneye gitmelisin." Tam Hinata onu yağmura çıkaracakken Naruto sert ve ani bir hareketle omuzlarını tuttu. "Hayır! Hastane olmaz!"
"Ama neden?"
"Olmaz dedim." Acıyla yüzünü buruşturdu.
"Öyleyse Sakura-san sana..."
"Sakura-chan göreve gitti. Tsunade-sama toplantıdaydı." Hinata'nın gözlerinin içine bakarak "Bana ancak sen yardım edebilirsin." dedi.
Naruto'nun son sözleri Hinata'nın beyninde yankılandı. Sonunda istediği olmuştu. Naruto onun gözlerinin içine bakıyordu. Onu ne kadar çok sevdiğinin görebiliyor muydu acaba?
Naruto'nun acıyla gözlerinin yumup karnının üstüne eğilmesiyle Hinata felç halinden kurtuldu. "Tamam. Endişelenme Naruto-kun sana yardım edeceğim." Etrafına bakındı. En yakın yer Naruto'nun eviydi. "Naruto-kun evine gitmeliyiz. Ne olur biraz gayret et."Birlikte yağmura çıktılar."
Naruto nun evine girer girmez Hinata onu bir sandalyeye oturttu. "Neyin var? Anlat bana." Hinata Naruto'nun dizlerinin dibine çöküp elini avcuna aldı ve gözlerinin içine baktı. O an ne yaptığının farkında değildi.
Hinata'nın içtenliği Naruto'ya güç verdi. "Son görevimde ağır yaralanmıştım. hastaneden çıktıktan 2 gün sonra kötüleşmeye başladım... Başım dönüyor. Halsizim. Ateşim var." Hinata diğer eliyle onun alnını yokladı. Naruto yanıyordu. Tam o sırada öksürmeye başladı. Uzun bir nöbetten sonra ağzına kapattığı eli Hinataya gösterdi Hinata hızla soluğunu içine çekti. Avcunda kanlı balgam vardı. "Zehir." diye yanıtladı Hinata. "Naruto-kun sen zehirlenmişsin. Endişelenme tedavi edebilirim." Şifalı bitkiler konusundaki bilgisi işte şimdi işe yarayacaktı. Dikkatini topladı. İşine yoğunlaşması gerekiyordu. "Naruto-kun öncelikle şu ıslak giysilerini değiştirmelisin." Kızarmasına engel olamadı. "Şey, ben şu ilaçlara bir bakayım." Çantasının kaptığı gibi kaçarcasına mutfağa gitti. Naruto montunu çıkarırken "Hep aynı." diye düşünüyordu.
Hinata iki Ivakura yaprağını japon kekiği, zencefil ve bir iki otla birlikte demleyerek çay hazırladı. Çaya Çin Lahanası yapraklarından çıkardığı özü de ekleyip karıştırdı ve içeri götürdü.
Naruto üstünü henüz giymemişti. Hinata kunai yaralarını fark etti. üstleri tuhaf yeşilimsi bir renk olmuştu. Zehir, Naruto'yu yaralayan şeyden bulaşmış olmalıydı. Peki hastanede hiçkimse farkına varmamış mıydı?
"Naruto-kun uzanman gerekiyor." Naruto söz dinler halde yatağına uzandı. Hinata yatağın kenarına ilişip çayın tamamını Naruto'ya içirip yatırdı.Şimdi işin en zor kısmı başlıyordu.
"Byakugan!" Görüşünü Naruto'nun iç organları üzerinde yoğunlaştırdı. Zehi önemli organlara doğru ilerliyordu. 2 gün zehrin dağılmasını kolaylaştırmıştı. Zehri tek noktada, Naruto'nun midesinde toplayabilirse Naruto'ya içirdiği sıvıya karıştırıp zararsızca dışarı atılmasını sağlayablirdi.
Derin br nefes alıp chakrasını ellerinde yoğunlaştırdı ve Naruto'nun yaraları üzerinde gezdirmeye başladı.
İşe yarıyordu. Zehir tek bir noktada toplamayı başarmıştı. Şimdi bunun tüm iç organlara uygulaması gerekiyordu. Neyse ki zehir sadece iç organlara işlemişti.
Bir buçuk saatlik çaba sonunda zehrin büyük bir kısmı midede toplamayı başarmıştı. Yara izleri normale dönmüş Naruto'nun solukları rahatlamış, ateşi düşmüştü. "Sonunda başardık Naruto-kun." Ona döndü. "Kendini nasıl hissediyorsun."
Naruto yüzünü buruşturdu. "Banyoya gitmeliyim." Ağzıyla midesini tutarak banyoya koşturdu. Ardından öğürme ve kusma sesi geldi.
Hinata hafiften iğrenerek banyoya doğru baktı. Sonuçta zehri vücuttan dışarı atmayı başarmıştı.
Naruto sendeleyerek geri döndü. Halen rengi biraz soluk görünüyordu. Hinata yanına koşup onu yatağına götürerek uzanmasına yardım etti. Arkasındaki çantadan küçük bir tüp içinde yeşil bir sıvı çıkarıp ona uzattı. "Al, iç bunu." dedi nazikçe. "Kalanların temizlenmesini sağlar."
Naruto tıpayı çıkarıp içindekileri kafaya dikti ve üstünü giyerek uzandı. "Hinata,"
"Evet?"
"Üşüyorum." Naruto titrmeye başlamıştı.
"Endişelenme Naruto-kun hepsi geçecek." Ona cesaret verebilmek için gülümsenmeye çalıştı. Aklına uyurken kullandığı kalın örtü geldi. İşe yarayabilirdi. Çantasından örtüyü çıkarıp, Naruto'nun omuzlarına sardı.
"Böyle daha iyi değil mi?" Hinata örtüyü örterken farkında olmadan Naruto'ya sarılmıştı. Naruto'nun uykulu halde ona yaslanmasıyla da öylece kalakaldı.
"Na_Naruto-kun?"Saç diplerine kadar kıpkırmız kesilen Hinata kımıldayamıyordu. Naruto ise hastalığın verdiği halsizlik, içtiği çay ve tedavinin yorgunluğuyla çoktan derin bir uykuya dalmıştı. Başını Hinata'nın omzuna dayamış huzurlu ve halinden memnun görünüyordu.
Onu bu halde yerinen kımıldatmanın acımasızlık olduğunu ve Naruto'nun ağırlığını tek başına kaldıramayacağının düşünen Hinata onu yerinden kımıldatmamaya karar verdi.
Konoha'dan ayrı geçirdiği 2,5 yılda Naruto çok değişmiş, üzerindeki çocuksu havadan kurtulmuştu. Yaşadığı kayıplar acılar gözlerinin derinliklerine kazınmıştı. Yüzündeki ifadede acımasız ve tehlikelerle dolu dışlanmış bir hayatın izleri vardı.
Ama yine de eski Naruto'ya özgü canlılık ve neşeyi yansıtabiliyordu. Çevresindekilere güven ve cesaret veren içten tavrı hiç değişmemişti adeta. Tüm bu özelliklerinin yanına yetişkinliğe yaklaşan bir gencin yakışıklılığı da eklenmişti. Hinata onun böyle olacağını başından beri bir şekilde biliyordu. Onun hakkında bildiği diğer her şey gibi.
Başını kaldırıp pencereden dışarı baktı. Yağmur yağmaya devam ediyordu. O gün Hinata için de oldukça yorucu geçmişti. Naruto'nun battaniyesini düzeltip başını duvara yaslayarak gözlerini kapattı.
Ertesi sabah güneş doğarken Naruto uyandı. Kendini o kadar sıcak, huzurlu ve rahat hissediyordu ki gözlerini açmak istemedi. Bir yerlerden hoş çiçeğimsi bir koku geliyordu. Kokunun kaynağını bulmak için gözlerini açtı.
Ve kendini Hinata'nın kolları arasında buldu.
Şaşkınlıkla bağırıp ondan uzaklaşırken birden dünkü olayları hatırladı. Çok kötü durumdaydı. Yardım istemek için dışarı çıkmış, şans eseri onunla karşılaşmıştı. Hinata onu buraya getirmiş ve onu edavi etmişti. Kustuğunu hatırlıyordu... Bitkilerden yapılmış tatlı bir çay... tüp içinde yeşil bir sıvı...
Ve Hinata...
O güne kadar hiçkimse onun için bu kadar çok endişelenmemiş, onunla bu kadar yakından ve içtenlikle ilgilenmemişti. Hinata'nın ona baktığı anki endişeli ifadesini kolay kolay unutamayacaktı.
Uykuya dalmadan önce hatırladığı son şey çok üşüdüğü ve Hinata'nın endişelenmemesi için söylediği sözlerdi. sonrasında herşey tatlı bir sıcaklıkta yitip gitmişti.
Ömründe ilk kez huzurlu deliksiz bir uyku çekmişti. Ömünde ilk kez biri ona değerli olduğunu hissetirmişti. Tüm bunlar için Hinata'ya minnettardı.
Bıraz daha yaklaşıp onu izlemeye koyuldu. Ona hiç böylesine dikkat etmemişti şimdiye kadar. Çok güzel görünüyordu. Harikulade bir yüzü, ince ve zarif bir vücudu vardı. Güneşin ilk ışıkları uzun siyah saçlarına ve kirpiklerine vuruyodu. Biraz dikkatli bakınca kirpiklerinde pırıldayan şeyin gözyaşı olduğunu fark etmişti.
"Bu gözyaşları benim için mi?" diye düşündü. Onun için bu kadar önemli olduğunu bilmiyordu. Daha bilmediği neler vardı kim bilir.
Onu yakından tanımayı istedi. Uyurken çok güzel görünüyordu. Derin bir iç çekince onun hoş çieğimsi kokusu ciğerlerine doldu. Çok hoş kokuyordu. Uyuşmaya başladığını hissetti. Halen biraz uykusu vardı. Omuzlarına ötülmüş örtüyü dikkatle Hinata'nın üstüne örtüp başını onun dizlerine koyarak uyumaya devam etti.
İkinci kez uyandığındaysa Hinata gitmişti. Masanın üzerinde nefis kokular salan kocaman bir kase vardı. Ne kadar aç olduğunu fark etti. İştahla yemeği yerken ona teşekkür bile edemediğini düşündü. Ona Ichiraku'da ramen ısmarlamayı düşündü. Belki sonrasında birlikte gezebilirlerdi. Bu arada ona sorular sorabilirdi.
Sonunda Konohagakure'de yağmur dinmişti.

En son tarafından Salı Ocak 29, 2008 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Paz Ocak 27, 2008 8:39 pm

Cok güzel olmuş ** İstersen beraber bişiler yazabliriz Wink Hikaye yazmayı bnde cok severimde
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Paz Ocak 27, 2008 8:45 pm

iyi tamam ozaman benim shizuneyle love storymi yazarsiniz ikiniz kratosa en önemlilerini söyledim zaten looool
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Ocak 29, 2008 12:44 am

Becerebilirsem memnuniyetle beraber yaparız niye olmasın da gelin hanım (Shizune) hakkında pek bir fikrim yok.
Herkese teşekkürler. Bu arada kra_tos bana ulaşırsan msn den sevinirim orada daha kolay düşünürüz. Adresimi bulablirsin sanırım.
Balayı iyi geçiyordur umarım. Wink Allah saadetinizi bozmasın

En son Sayuri tarafından Cuma Şub. 29, 2008 10:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Ocak 29, 2008 12:57 am

Lütfen kelimeleri dikkatli kullanalım.

Düzenleme: CEManga
TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Ocak 29, 2008 1:04 am

ayy süper olmuşşş ellerine sağlık.
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Ocak 29, 2008 1:05 am

Evet sonunda bu işi de yüzüme gözüme bulaştırdım. Haftanın gafı haftanın safı Embarassed looool
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Ocak 29, 2008 12:04 pm

niye bu işide yüzüne gözüne bulaştır.
Nasıl becerdin??
Kullanıcı profilini gör
kakashiLover

Kadın Mesaj Sayısı : 5
Geldiği mekan : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileri : yok

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Cuma Şub. 01, 2008 8:58 pm

brezilya-japonya ortak yapımı gibi olmuş lol! ama beğendim tebrikler Wink
Kullanıcı profilini gör
SaKuRa-PinK

Kadın Mesaj Sayısı : 521
Geldiği mekan : çığlıkların arasından...
Meslek : örenci!!
Hobileri : huh?

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Cuma Şub. 01, 2008 9:11 pm

çok güzel olmuş valla ben fazla uzun şeyleri okumayı sewmem ama bunu çok severek okudum dewamını getiricekmisn?????? **
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Perş. Şub. 07, 2008 1:24 am

Desteklerininz için sağolun. Beğenmenize çok sevindim.
Uzun zamandır çeşitli hikayeler yazıyordum. Bunu da hastayken ilham geldi sonra beğendim yazdım. Beğendiyseniz ne mutlu bana.
Evet biraz pembe dizi gibi oldu. Ama bunları bir araya getirmenin başka yolu yok.
devamına gelince tasarısı var. Yalnız zaman yetersizliği gibi bir sorunum var: Sınavlara hazırlanıyorum ve bilgisayarı açmaya vaktim yok. Hazirandan sonra umarım yapabilirim.
Herşey için çok teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
Miharu
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 652
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : lel
Hobileri : lel

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Perş. Şub. 07, 2008 11:47 am

genelde uzun bişi görünce hemen okumamak için ordan kaçan birisi olmama rağmen bunun başını bir okuyayım dedim, ne de olsa sıkıcı uzun yazılardandır bırakırım ortasında demiştim ama....:D hepsini okudum ve çok beğendim :D

TeMaRi

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   C.tesi Şub. 09, 2008 12:33 pm

2. kez okudum çünkü çok güzel yazmışsın.İlk defa bi hikayeyi okurken gözümde bu kadar net bi şekilde canlandırdım.Süper yazmışsın devam etmicen mi?
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Cuma Şub. 29, 2008 11:05 pm

Evet arkadaşlar sonunda dayanamadım ve zaman yaratıp yazdım. Ana listede bulabilirsiniz. Adı Korunmaya değer biri.
Herşey için çok teşekkürler. hyuugalı sarıçocuk
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   Salı Nis. 01, 2008 11:31 am

Sayuri cidden harika yazmışsın, anlatımın olsun gerek yazıya gösterdiğin özen olsun...Bana brezilya dizisi gibi gelmedi hiç.Hatta son derece olağan geldi.Naruto asla yardım istemez birinden bayağı bir değişmiş bu hali daha hoşuma gitti....

Devamını yazacak mısın?
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   C.tesi Nis. 05, 2008 9:46 pm

Beğenmene çok sevindim Nukenin. Naruto'nun katır inadını biliyorum. Bu yüzden onu zehirlemek zorunda kaldım. O anda hoşuna gitse de gitmese de yardım istemek zorundaydı. (Başka türlü de NaruHina hikayesi olmazdı.)
Devamına gelince, dediğim gibi sonunda yazdım. Listede var, adı Korunmaya Değer Biri.
Yorumlarınız için çok teşekkürler. hyuugalı
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Konoha'da Yağmur NaruXHina   

Konoha'da Yağmur NaruXHina
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası