Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Lyra Thrysta

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TeMaRi

Kadın Mesaj Sayısı : 706
Geldiği mekan : İzmir
Meslek : Ninja xD
Hobileri : bilgisayar,anime

MesajKonu: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 08, 2008 4:01 am

Lyra hocasının yanına doğru gidiyordu.Bi an duraksadı ve dinledi.Bir yerlerden hışırtılar geliyordu.Ne olduğunu anlamak için o yöne doğru gitti.Bir insan bu yöne doğru sessiz ve usulca geliyordu.Lyra hemen bi ağaç kavuğuna saklandı ve okunu çıkarttı.Okunu doğrulttu.Ancak içinden bir ses onu vurma diyordu.Yardıma ihtiyacı olduğunu söylüyordu.Bunun üzerine Lyra okunu tekrar yerine koydu ve dikkatlica insanın yanına doğru gitti.Yanına yavaşça yaklaşarak “Yardım edebilirmiyim?”dedi.İnsan biraz korkarak Lyra’yı süzdü.”Teşekkür ederim”dedi.”Koluma bir gondar oku saplandı bunu çıkarmama yardım edebilirmisin” dedi.Lyra kendini kasmaktan yorulmuştu ve dikkatlica okun olduğu yere baktı.”aina asta”dedi.Yavaş ve narin elleriyle oka doğru uzandı.Yavaşça ve dikkatlice oku hiç acı hissettirmeden yerinden çıkardı.”Çok teşekkür ederim.”dedi.Lyra gülümseyerek”önemli değil”dedi.”Adınız nedir”dedi Lyra.”Conan.Adım Conan.”dedi.Lyra hocasının yanına geç kaldığı fark etti.”Özür dilerim benim şimdi hocamın yanına gitmem lazım”dedi.Conan endişelenerek Lyra’ya doğru baktı.Lyra “Hemen Dönerim merak etmeyin.Elf ormanındasınız.Burda hiçbir şekilde hiçkimseye zarar verilmez.”dedi.”Tabii eğer sizde ormanın huzurunu bozmazsanız.”dedi.Hızlı adımlarla gözden kayboldu.Koşarak hocasını yanına gitti.Vardığında hocasını selamlayarak “Suilaid(merhaba)”dedi.Hocasıda gülümsyerek “Suilaid Lyra”dedi. Lyra neden geç kaldığını hocasına anlattı.”… evet efendim şuanda Hudin ormanında büyük meşenin yanında uzanıyor.”dedi.Lyra’nın hocası endişelenerek Lyra’yıda alıp yola koyuldu.Vardıklarında Conan hala orda uzanıyordu.Conan”Hoş geldin.”dedi.Lyra’nın yanındaki elfi süzerek gülümsedi.Lyra hocasına baktı.Arya (Lyra’nın hocası) Conan’a bakarak elfçe iyileştirme büyüsünü yaptı.Conan derin bir uykuya daldı.Conan kalktığında bir yatağın içinde olduğunu farketti.Ne olduğu hatırlamaya çalıştı.O sıra içeriye Lyra girdi.”Uyandınız demek.Burası Iet Köyü.Benim birazdan gitmem lazım hocamdan ders alacağım.”dedi.Gülümseyerek odadan çıktı.Hocasının yanına doğru gitti ancak daha hocası gelmemişti.Biraz çimlerin üstüne uzanarak gök yüzünü seyretti.Merak ediyordu.Neden acaba Conan’nın koluna Gondar oku saplanmıştı.Bi an irkildi ve ayağa kalktı.Uzaktan hocasını geldiğini gördü.”Suilaid.”dedi küçük bi röferansla.”Suilaid Lyra.Hastamız nasıl oldu.Kendine gelebildimi?”dedi.Lyra”Evet efendim.Ben çıkmadan önce uyanmıştı.Ancak hala yorgun gibi duruyordu.”dedi.Arya”Bu normal Lyra.Yaptığım büyü çok ağır bi büyüydü.Bunun için endişelenmene gerek yok.”dedi ve ekledi”derse başlıyalım istersen”dedi.Lyra biraz olsun rahatlamış gibiydi.”Tabii efendim siz nasıl isterseniz.”dedi.
Conan doğruldu.Kolunun sarılı olduğunu gördü.Aklıa gondarlarla yaptığı savaş geliyordu.Yataktan çıkarak elbisesinin üstünü giydi ve evden uzaklaştı.Olduğu köyü bilmiyordu.Elfler Conan’a yardım sever bir biçimde bakıyordu.Conan bu olayı pek anlayamadı.Elf bölgesinde olduğu halde nasıl olurda onu bu kadar rahat ve samimice karşılaya biliyorlardı.Conan etrafı dolaşırken bir nehir gördü.Nehre doğru birazcık ilerledi.Uzakta iki elf gördü.Birisi ayakta diğeri ise oturuyordu.Ancak tam seçemiyordu.Birazcık daha yakınlaştı.Yerde oturanın Lyra olduğu fark etti.Hiç rahatsız etmek istemiyordu.O yüzden geri dönüp köye doğru ilerledi.Yürürken çok zorlanıyordu vede çok yoruluyordu.Tekrar Lyra’nın evine gitti ve yatağa uzanıp uyumaya başladı.Lyra’nın dersi bitmişti.Yavaşça ve hayal kurarak evine doğru ilerliyorudu.Eve girdiğinde Conan’ın uyuduğunu gördü.Bir an Conan’a baktı.Sarı uzun saçlı bir erkekti.Derin bir nefes aldı ve odadan çıktı.Çalışmak için Hudin ormanına gitti.Oklarını çıkarttı ve nişan aldı ve tam atacakken duraksadı ve yayı germeyi bıraktı.Çünkü büyük meşe ona bişeyler söylemey çalışıyordu.Büyük meşenin yanına gitti ve elini büyük meşenin gövdesine dokunarak gözlerini kapattı.”Lyra bu orman çalışman için ideal bi yer değil.Burda çalışmaya başlama başa boş bir arazide başla.Burdaki yaşamı bozma”dedi.Lyra gözlerini açarak büyük meşeye baktı.”Peki.”dedi.Ormandan çıkarak en sevdiği ağacın altına gitti ve oturdu.

daha ilk defa böyle bi hikaye yazıyorum beğenmeye bilirsiniz bu doğal bişey. Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Meslek : öğrenci
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 08, 2008 4:02 am

Güzel olmuş beynine sağlık Wink Smile
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 08, 2008 4:03 am

valla okudun mu bilmiyorum daha yeni başlığı attım.Gece gece en fazla bu kadar yazılıyo napıyım Embarassed
Kullanıcı profilini gör
Citizen

Erkek Mesaj Sayısı : 367
Geldiği mekan : İzmİr
Hobileri : Anime,Forum,Cs,Mang,Rock Dinlemek

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 08, 2008 4:23 am

TeMaRi demiş ki:
valla okudun mu bilmiyorum daha yeni başlığı attım.Gece gece en fazla bu kadar yazılıyo napıyım Embarassed

okudum gayet iyi Smile
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 08, 2008 10:46 am

tamam o zaman beğenmene sevindim.Gece gece aklıma bu kadar geldi.
Kullanıcı profilini gör
Sabaku No Gaara

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Geldiği mekan : The Hidden Village of the Sand
Meslek : Öğrenci satma merkezi genel müdürü
Hobileri : Bilgisayar oynamak resim çizmek anime seyretmek odasını toplamak:D

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 12:32 pm

çok iyi süper müthişsin TEMARİ-CHAN cheers cheers
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 12:34 pm

gerçekten mi beğenmene sevindim Embarassed
Kullanıcı profilini gör
SaSuKe_NaRuTo
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Geldiği mekan : hepsi
Meslek : LEGAND SANİN
Hobileri : naruto arena oynama

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 1:22 pm

bence çok güzel olmamış.

çünkü çooooooook gsl olmuş Razz :D
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 1:39 pm

teşekkür ederim daha devamını yazıyorum onuda eklicem yakında:D I love you
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 5:46 pm

evet devamı geldi...

Başını havaya kaldırdı ve ağacın dallarna baktı.Kuşlar çok huzurlu,ağaçta huzurlu fakat Lyra’nın içinde bi şüpe bi endişe vardı.Neden olduğu anlayamadı.Düşüncelere dalmıştı.Acaba birgün savaşlara katılacakmıydı.İyi bir okçu olacakmıydı.Yanına birisi oturdu.Kafasını çevirdi.Yanında oturanın Conan olduğu gördü.Utanmıştı,doğruldu ve “Hoş geldin.”dedi gülümsiyerek.Conan’da Lyra’ya baktı ve gülümsedi.Lyra endişelenerek “Beni nasıl buldunuz efendim.Burayı benden başka birtek hocam bilir.”dedi.Conan başını kaldırdı.”Belkide hocan söylemiştir.”dedi ve gülümsedi.Başını aağıya doğru indirdi.Lyra’ya bir soru sormak için kelimeleri topluyordu.”Lyra,neden elfler bana gülümsiyerek içtenlikle bakıyor?”dedi.Lyra biraz gülümsedi.”Çünkü elfler insanları ayırt etme özelliğine sahiptirler.”dedi.Conan biraz düşündü.Hala yogundu ama tekrar savaşa dönmek zorundaydı.Lyra tekrar gözlerini kapatı ve hayallerin tekrar daldı.Hiç işey fark etmemişti.Üstünde bir ağırlık hiçbir şey bi yarım saat sonra gözlerini açtığında sağ omzunda bir ağırlık hissetti .Başını sağ omzuna doğru çevirdi ve sarı saçları olan Conan’ı gördü.Napacağını şaşırmıştı vede çok utanmıştı.Ne yapacağını bilemedi.Eğer kalkarsa Conan’ın uyanacağından emindi.Ama Klakmak zorundayı.Yavaş ve dikkatlice olduğu yerden kalktı ve dikkatlica Conan’ıda kaldırdı.Kaldırırken Conan uyandı ne olduğu anlayamadı.Ayaktaydı en son Lyra’nın kolunda uyuya kalmıştı.”Şey…ben.. çok özür dilerim Lyra.Çok yorgundum uyuya kalmışım özür dilerim.”dedi.Conan doğrularak üstünü düzeltti ve Lyra’yla beraber köye doğru yürümeye başladılar.Lyra Conan’ın kaç yaşında olduğu çok merak ediyordu.İçinden sorsam mı sormasam mı diye düşünüyordu.Büyük bir kıra geldiler.Lyra cesaret edip Conan’a döndü.”Şey…Conan…”dedi.Conan Lyra’ya döndü”efendim Lyra”dedi.”Sen savaşta vurulmuşdun.Peki kaç yaındasın ki seni savaşa soktular?”dedi utandığını belli etmeyerek.Conan”Ben 17 yaşındayım.Beni savaşa götürmelerinin nedeni”bir an duraksadı Conan ve ekledi”çok iyi kılıç kullana bilmem.Peki sen kaç yaşındasın Lyra?”dedi Conan.Lyra Conan’ın 17 yaşında olduğunu duyunca çok şaşırmıştı.”ben.. ben 16 yaşındayım”dedi Lyra.Conan buna sevinmişti.Biraz gülümsedi ve Lyra’ya bir soru yöneltti.”Peki Lyra neden senide savaşa götürmüyorlar?”dedi.Lyra biraz gülümsedi”Elfler için savaşmak çok önemlidir.Bu yüzden en gelişmiş okçularımız ,büyücülerimizi, kahinlerimizi, savaşçılarımızı götürürler.Bütün gençleri bunun için yetiştirirler.Ama ben iki konuda ders alıyorum birisi iyi duyma özelliği birise çok iyi ok kullanma dersi alıyorum.”dedi.Conan iki ders aldığını duyunca bir an durdu Lyra yürümeye devam ediyordu.Yanında Conan’ı göremeyince durdu ve arkasına baktı.”Conan geliyomusun?”dedi ve Conan’ın yanına gitti.Conan Lyra’ya bakıyordu.Bir an Lyra’nın elinden tuttu.Lyra neye uğradığını şaşırmıştı.Conan Lyra’ya zorlanarak “Lyra…”dedi ve dizlerinin üstüne çöktü.Lyra Conan’a ne olduğunu anlayamadı.Conan’a sarılarak onu ayağa kaldırdı.Acaba Gondar okunun etkisi hala vücudunda devam mı ediyordu?Hemen Conan’a sarılarak onu köye hocasının yanına götürdü.Conan çok ağırdı onu taşırken Lyra çok yorulmuştu.Hocası bu duruma çok şaşırmıştı.Bütün zehiri temizlediği sanıyordu.Conan’ı yatağına yatırdı Arya ve bütün gücünü topladı ellerini Conan’ın üstünde gezdirdi.Sonra daha yakınlaştırarak tenine deydirdi.Lyra ne olduğu anlayamadı.Conan terlemeye başlıyordu.Gözlerinin altı kızarmıştı.Hocası çok fazla terlmişti bir an Lyra gözlerini kapattı olanları görmek istemiyordu.Eğer hala bakmaya devam ederse ağlıcağını biliyordu.Conan’a bir an göz ucuyla baktı.Terlemesi kesilmiş gözlerinin altındaki kızarıklık çok az bile olsa gitmişti.Yanına baktığında ise hocasını görememişti.Orda yalnız başına Conan’la beraber kalmıştı.Conan’ın elini tuttu ve gözleri dolmuştu.Conan’ın iyileşmesini istiyodu.Fakat bunu için hiçbir şey yapamazdı.Başını Conan’ın göğsüne koydu.Conan uyanmıştı.Kendini çok yorgun hissediyordu.elini kaldırmak istediğinde elinin Lyra’nın elinin üstünde olduğu fark etti ve elindeki ıslaklığı.Elindeki ıslaklık evet Lyra ağlamıştı.Conan hayatında ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyordu.İlk defa birisi onun için ağlıyordu.Çok yorgundu ama kalkmak istiyordu.Fakat kalkarsa Lyra’nın uyanacağını biliyordu.Bu yüzden kalkmadı ve oturdu.Gece olmuştu ve dolunayın ışığı Lyra’nın saçlarına vuruyordu.Conan Lyra’yı ilk defa o kadar masum görmüştü.Bebeksi bir yüzü vardı.Diğer elini çekip Lyra’nın saçlarını hafifce okşamaya başladı...

devamı yarına Smile
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 6:00 pm

beğendim meliscim senden dewamını bekliyorum daha iyisini yapabilirsin heheh
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 6:01 pm

zaten daha ilk defa yazıyorum.Kendimi daha geliştirmeye çalışcam. Shocked
Kullanıcı profilini gör
SaKuRa-PinK

Kadın Mesaj Sayısı : 521
Geldiği mekan : çığlıkların arasından...
Meslek : örenci!!
Hobileri : huh?

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 6:51 pm

çok güzel yazıyorsun **
çok merak ettim devamını ** yarını beklemesen olmazmı
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 7:01 pm

hayır beklemek zorundasın SaKuRa-PinK yarın herkezle beraber görürsün.Bu arada eeştirilere açığım haberiniz olsun bounce
Kullanıcı profilini gör
SaKuRa-PinK

Kadın Mesaj Sayısı : 521
Geldiği mekan : çığlıkların arasından...
Meslek : örenci!!
Hobileri : huh?

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 7:13 pm

ama ama amaaa......
nolur yazsan çatlıycam meraktan böhüüü
Kullanıcı profilini gör
Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   C.tesi Şub. 09, 2008 9:48 pm

2. yazın ilkinden daha iyi ama hikayede arada durakla tasvirler yap illa tasvir yapıcam diye paragrafın başına mekanı uzun uzun yazma aralara sıkıştır.Karekterlerin arasındaki ilişkinin gerçekci olması için mesela Lyra'yla Conanın ilk karşılaşması fazla hızlıydı biraz daha sakin düşünerek yaz yinede çok iyi bence çok iyi şeyler çıkabilir...
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Paz Şub. 10, 2008 12:38 am

biliyorum.Zaten senin söylediğin gib çok fazla eleşiri aldım.Onuda düzeltcem Embarassed
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Paz Şub. 10, 2008 1:37 am

Güzel olmuş Wink Ama kelime hazneni biraz daha geliştirirsen daha güzel şeyler yazablirsin... Sanırım aklında ki betimlemeyi yazıya tam olarak aktaramamışsın. Ama yinede güzel olmuş, tebrikler heheh
Namikaze Minato

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Geldiği mekan : Demonic World
Meslek : Dark Slayer
Hobileri : Futbol , anime , manga

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Paz Şub. 10, 2008 1:39 am

Bence güzel olmuş hem yaza yaza dahada fazla tecrübe kazanırsın , bu arada eleştirilerlede açıklarını kapatırsın kesinlikle yazmaya devam et ve geliştir heheh
Kullanıcı profilini gör
Sabaku No Gaara

Erkek Mesaj Sayısı : 46
Geldiği mekan : The Hidden Village of the Sand
Meslek : Öğrenci satma merkezi genel müdürü
Hobileri : Bilgisayar oynamak resim çizmek anime seyretmek odasını toplamak:D

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Paz Şub. 10, 2008 4:19 am

süpern bence temari-chan cheers cheers
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Paz Şub. 10, 2008 6:16 pm

bu gün yazamadım fazla Rolling Eyes çarşıda gezdimde lol!
ama belki akşama doru koyarım tam bilmiyorum.
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Cuma Şub. 22, 2008 8:10 pm

buyrun bi bölüm daha:D:D anca çıktı sıcak sıcak

Lyra üşümüştü uyurken üşüdüğü çok belli oluyordu.Conan ceketini Lyra’nın üstüne örttü.Sabah Lyra kalkmıştı ve Conan’ın ceketinin üstünde ve elininde Conan’ın elini tuttuğunu fark etti.Bir anda Lyra’nın yüzü kızardı.Kalktı ve başını çevirdi.Conan uyanmıştı ve gökyüzüne bakıyodu.Conan Lyra’nın uyandığı fark etti ve yüzünü Lyra’ya çevirip”Günaydın”dedi.Lyra utanmıştı “Günaydın Conan”dedi.”ben…şey…özür dilerim seni öyle hastayken gördüm.Çok yarulmuşum galiba uyuya kalmışım.”dedi kekeleyerk.Conan güldü.”Neden özür diliyosun ki.Burda özür dilencek bir şey yok.”dedi gülümseyerek.Biraz cık doğruldu.Lyra Conan’a doğrulmadsı için yardım etti.”Conan ben geliyorum dersime gitmem lazım.”dedi.Conan Lyra tam ayağa kalkcakken kolundan tuttu.Lyra bi an durdu.Başını çevirdi Conan Lyra’nın gözlerinin içine bakıyodu.”Lyra gitme…”dedi.Lyra tekrar oturdu.”Neden ama.?”dedi.”Lyra…”dedi Conan.Nasıl diyeceğini bilmiyordu.”Ben tekrar savaşa dönmek zorundayım.”dedi.Lyra bi an herşeyi unutmuştu.”ben tekrar savaşa dönmek zorundayım” sözleri aklına geliyordu.Lyra başını öne doğru eğdi.”Peki ama neden…neden Conan…”dedi.O sırada Conan eline üç tane göz yaşı düştüğünü fark etti.Conan eliyle Lyra’nın başını kaldırdı.Lyra ağlıyordu.Conan Lyra’nın yanağını okşadı.Lyra büyük bir hızla Conan’a sarıldı.Conan Lyra’ya baktı ve yavaşça onu elleriyle sardı.Lyra kendini bir an çok güvende hissetti ve Conan’ı ne kadar çok sevdiğini anladı.”Lyra ben bu gece yola çıkıcam”dedi.Lyra titrek bi sesle “gitme…Conan gitmee…”dedi Conan’a iyice yumularak.Conan’ın gözleri doldu.”Lyra…” Lyra başını kaldırdı ve Conan’ın gözlerinin içine baktı.”Efendim Conan.”dedi.Conan"Benim bu savaşa gitmem lazım.Ordunun bana ihtiyacı var." dedi.Lyra Conan'na sarılmayı bıraktı ve kalkıp odadan çıktı.Conan buna çok üzülmüştü ama savaşa dönmesi gerekiyordu.Nihayet gece omuştu.Conan savaş elbiselereni giyerek evden çıktı.Lyra odasında camının kenarında oturuyordu.Conan'ın çıktığını gördü.Atına binip oradan hemen uzaklaşmıştı.Lyra bunun üzerine evden çıkarak en sevdiği ağacın altına gitti.Orda oturdu ve biraz gökyüzüne baktı.Çok fazla bulut vardı.Başını tam aşağıya indircekken burnunun ucuna bir yağmur damlası düştü.Ayın ışığı gittikce kayboluyordu.Bulutlar ayı kapatıyordu.Lyra hemen kalkarak yürümeye başladı.Yolun yarısında yağmur başlamıştı.Lyra koşmaya başladı.Evine varmıştı sonunda.Üstüne kuru bişeyler giyerek gene camının kenarına oturdu.Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu.Uzaktan birisini gördü.Sırılsıklam olmuştu ve koşarak köye doru geliyordu.İyice yaklaşınca Lyra'nın arkadaşı Aqua olduğunu anladı.Hemen üstüne kapsonlu pelerinini giyerek koşa koşa Aqua'nın yanına gitti ve hemen eve geri döndüler.Lyra arkadaşı Aqua'yla aynı evde kalıyordu.Aqua uzun süredir ailesini bulmaya çalışıyordu ve bunun için uzun zaman önce aramaya başladı.Yeni aramadan dönmüştü ama ne yazıkki ailesini bulamamıştı hatta ailesinin izini bile bulmamıştı.Lyra Aqua'ya bakarak "Hoş geldin Aqua.Seni çok özledim." dedi.Aqua ince sesiyle "Hoş buldum Lyra."dedi ve ekledi "bende seni çok özledim." dedi ve Lyra'ya bakarak ona sıkıca sarıldı.Lyra hemen o sarılmanın ardından arkadaşını odasına yolladı ve ona kıyafetlerinden verdi.O sırada Lyra odadan çıkarak Aqua'ya sıcak bişeyler hazırladı.Aqua hemen odasından çıktı ve çıkarçıkmaz burnuna çok güzel bir koku geldi.Evet bu elf çayının kokusuydu.Aqua hemen oturup içmeye başladı.Lyra'nın düşünceli olduğunu gören Aqua çok merak etti ve dayanamayıp sordu "Lyra neden bu kadar düşünceli duruyorsun?" dedi.Lyra masanın üstündeki ellerine baktı ve "Aqua buraya koluna bir gondar oku saplanmış bir çocuk geldi." Aqua gondar lafını duyunca çok şaşırdı. "Onu iyileştirdik ama bu gece yola çıktı.Onun için endişeleniyorum." dedi.Aqua hiçbirşey anlamamıştı. "İyide Lyra madem yola çıktı neden endişelerniyorsun ki" dedi Aqua.Lyra Aqua'ya baktı ve "Evet yola çıktı ama savaşa gitmek için yola çıktı." dedi Lyra.Aqua o sırada çayı içmeyi bıraktı.Lyra'ya baktı ve Lyra'nın elini sıkıca tuttu "Üzülme bişey olmaz"diyerek Lyra'ya güç vermeye çalıştı.Lyra Aqua'ya baktı ve gülümsedi. "Aqua sen çok yorgunsundur.Hadi yatalım."dedi.Aqua bu sözü onaylarcasına başını salladı.Aqua odasına Lyra odasına gitti.Sabah olmuştu.Lyra erken kalkarak Aqua'ya bir güzel kahvaltı hazırladı ve Aqua'yı uyandırmaya gitti. "Aqua...Aqua...Aqua kalk artık sabah oldu.Aquaaa....!!!!" Aqua aniden arkasını döndü ve Lyra'ya baktı.Lyra sevecen bir şekilde Aqua'ya baktı ve Aqua'nın tepkisi aynen şöyle oldu "Lyra yani sabah sabah neden uyandırıyorsun ki?" dedi.Lyra artık sinirlenmişti daha ilk günden uykuculuk yapıyordu. "Aqua ama seni içerde çok güzel bir kahvaltı bekliyor" dedi.Aqua kahvaltı lafını duyunca tekrar Lyra'ya baktı "Lyra beş dakika sonra geliyorum" dedi.Lyra Aqua'yı uyandırma tekniklerini biliyordu ve nasıl kaldırıcağınıda.Lyra hemen içeriye gidip çayları koydu.Aqua'da üstünü giyinip hemen odadan çıktı ve yerine oturdu ve hemen yemeye koyuldu. "Lyra neden hazırladın ki canım." dedi.Lyra Aqua'nın gözlerine bakarak "Ne yani arkadaşımıza yemek hazırlıyamıcakmıyız" dedi gülerek."Hadi çabuk yiyelimde bu sefer yani seninle ilk günümden derse geç kalmayalım." dedi.Aqua "Evet Lyra haklısın Arya'yı görmek istiyorum" dedi.Yemeklerini yediler ve hemen çıktılar.Aqua belliki buraları çok özlemişti.Çünkü her yere dikkatlice bakıyordu.Sonunda büyük ovaya geldiler.Aqua gök yüzüne baktı.Tertemizdi ama çimler ıslaktı.Ellerini açıp dönmeye başladı.Lyra Aqua'nın kolundan tutarak koşturdu ve Arya'nın yanına götürdü."Efendim bi misafirimiz var." dedi.Arya arkasını döndüğünde karşısında Aqua'yı görünce çok sevindi."Aqua hoş geldin.Seni çok özledim." dedi.Hemen derse başladılar.Aqua'nın hocası büyük bir göreve büyücü olarak alındığı için Aqua'yada Arya öğretmenlik yapıyordu.
Kullanıcı profilini gör
CyradisS

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Geldiği mekan : KocaeLi
Hobileri : manga, anime , rock , resim ,ve araba ...

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Çarş. Mart 26, 2008 4:29 am

cok beyendim ilk bölümü okudugumda eragona cok benzetttim :D
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Salı Nis. 01, 2008 2:19 pm

Değişik bir hikaye....Genelde bu bölümde hep Naruto ile ilgili olurdu.Hikayeni beğendim^^ tek sorun var gibi görünüyor, bazen cümleler birbirlerini alakasız izliyor.Yani akılına ne geldiyse yazmış gibisin, içten olmuş belki biraz daha edebi şekle sokabilirsin.Devamını bekliyorum heheh
Kullanıcı profilini gör
TeMaRi

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   Salı Nis. 01, 2008 4:56 pm

uzun zamandır yazamıyorum kusura bakmayın...
Bu sıralar çizimle uğraşıyorum ve abime bi süpriz hazırlıyorum o yüzden

koyarım bi ara

bu arada Nukenin dedğini göze alarak yazarım Wink
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Lyra Thrysta   

Lyra Thrysta
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası