Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Şub. 29, 2008 11:09 pm

Evet sonunda Konoha'da Yağmur'un devamı niteliğindeki hikayeyi yazdım. Düzeltmeler için Kratos' a teşekkürler. hyuugalı sarıçocuk
1. BÖLÜM
Kurenai Başını kaldırdı. Asuma-san'ın cenazesinden beri neredeyse hiç çıkmadığı kendi odasındaydı. Etrafa bakındı: Perdeler örtülmüş, saksıdaki çiçekler bakımsızlıktan solmuş, yatağı dağılmıştı. Başucu sehpasında iki ilaç kutusuyla dibinde biraz su kalmış bir bardak duruyordu… Odası tam ruhsal açıdan yıkılmış bir kadını yansıtıyordu
Yani tam da olması gerektiği gibi…
Gardırobunun yanındaki boy aynasına bakarak “Kimsin sen?” diye sordu. “Neye dönüştüğünün farkında mısın? Eğer onun anısını yaşatmak istiyorsan bir an önce toparlanmalısın.”
Yatağından kalkıp giyinmeye koyuldu. 3 gün boyunca herkesten saklanmak yetmişti. Artık dışarı çıkıp hayatla yüzleşmesi gerekiyordu.
Ayna karşısında kendine çeki düzen verdi. Tsunade-hime bir görev için onu ve takımını çağırmıştı.
Evet, hayat devam ediyordu. Bu sefer biraz da acımasızca...

Kurenai, Shino Kiba ve Hinata Tsunade-hime’nin karşısındaydı. Tsunade doğrudan konuya girdi:
“Sınır köylerinin birinden yardım çağrısı aldık. Ivagakure’den gelen 5 kişilik çete köyde terör estiriyor, halka zulmediyormuş. Göreviniz, bu çeteyi susturmak.
“Grubun lideri ve yandaşı uzun zaman önce kovulmuş iki Ivagakure ninjası. Kalanınsa sokaklardan toplama serserilerden oluştuğu yazıyor… Hazırsanız yola çıkabilirsiniz. Yolunuz açık olsun.”

3 gün sonra...

Naruto Uzumaki elleri ceplerinde Konohagakure’nin sokaklarında amaçsızca dolaşırken “Bu haksızlık” diye söyleniyordu. Akatsuki tehdidinden dolayı Tsunade onun köy dışına çıkmasını yasaklamıştı. Başka işi olmadığından tüm gününü Yamato ve Kakashi- sensei’yle antrenman yaparak geçiriyordu ama yine de köyde kapana kısılı gibi kalmak canını fena halde sıkıyordu.
‘Tsunade nineyle konuşacağım.’ diye içinden geçirdi. ‘Bu sorunun başıma açan oydu. Çaresini de o bulacak…’
“Naruto, kendi güvenliğin için Konohagakure dışına çıkmayacaksın. Bu bir emirdir.”Genç Ninja başını öne eğdi. Yine fiyasko. Odadan çıkmak üzereyken Sakura telaşla odaya daldı:
“Tsunade-sama… Kurenai-sensei ve takımı az önce döndü. Geri çekilmek zorunda kalmışlar. Üçü de ağır yaralı.”
Tsunade koltuğundan fırladı. “Üç mü?” diye bağırdı. “Konoha’dan ayrılırken dört kişilerdi.”
Sakura başını öne eğdi. “Biri esir düşmüş.”
“Kim?” Naruto yüreği ağzında cevabı bekledi. Olmamasını diliyordu.
“Rehin alınan kişi Hinata Hyuuga.”

Hastanede olayı anlatabilecek tek kişinin, Kiba’nın odasındaydılar. Genç ninjanın her yanı sargılar içindeydi. Berbat görünüyordu.
Sakura doktor edasıyla “Kiba-kun kendini nasıl hissediyorsun?” diye sordu.
“Daha iyi… Akamaru... O nasıl?”
“Ablan Hana onunla ilgileniyor.” Tsunade söze girdi. “Neler olduğunu anlat.”
“Haydutlar sandığımızdan da güçlü çıktı. Grubun lideri olan herif yıldırım jutsuları konusunda uzmanlaşmış eski bir Jounin. Diğer dönek ise saklanma ve gizlenme konusunda yetenekli. Bizi gafil avlayarak hazırladıkları tuzağa çektiler. Hinata-chan’ın Byakugan’ı bile işe yaramadı.
“Tamamen savunmasızdık. Ustaca hazırlanmış bir kapanın ortasındaydık. Kurenai- sensei ani saldırıya geçti. Saldırının büyük bir kısmı etkili olmuştu fakat adamın yıldırım jutsuları her şeyi yerle bir edebilecek kadar güçlüydü. Kurenai-sensei ciddi bir yara aldı. Shino’nun böcekleri bile şiddetli saldırıları durdurmaya yetmedi. Yalnız Hinata’yla ikimiz kalmıştık. Ve baş edemeyecek durumdaydık. Çekilmek zorunda kaldık. Fakat peşimize düşmüşlerdi. Hinata onları püskürtmek için geride kaldı. Bu da onun son görüşüm oldu.”
Tsunade’nin yüzü kasılmıştı “Adi, aşağılık serseriler.”
“Lanet olsun!” Naruto içinin öfkeyle kaynamaya başladığını hissetti. Hinata’yı bir an önce bulması gerekiyordu. Zamanı yoktu, derhal yola çıkmalıydı. “Tsunade-sama Hinata-cahn’ın geri getirilmesinde görev almak istiyorum.”
Tsunade sert sesiyle “Aklından bile geçirme Naruto.” dedi. “Konohagakure’den dışarı çıkamazsın. Akatsuki tehdidi kapıdayken böyle bir şeyi asla yapamam, biliyorsun.” Sakura’ya döndü. “Gai-sensei’ye haber ilet. Takımıyla birlikte bir rehine kurtarma operasyonunda görev alacağını söyle. Kalanını ben anlatırım.”
“Emredersiniz.” Sakura odadan çıktı. Tsunade Kiba’ya baktı. “İki hafta boyunca yataktan kalkamazsın. Kendini yormamaya çalış.” Naruto’yla birlikte dışarı çıktılar. Naruto koridorda ilerken Tsunade seslendi. “Naruto!”
Genç Ninja arkasını döndü. Bakışlarından neler hissettiğini anlamamak imkânsızdı. Tsunade “Seni ve köyün geleceğini korumaya çalışıyorum Naruto…” dedi. “Lütfen beni anla ve aptalca bir şey yapmaya kalkma.”[center]

En son Sayuri tarafından Cuma Mart 14, 2008 7:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Şub. 29, 2008 11:54 pm

Bişi değil afro Güzel oldu ama heheh
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 09, 2008 8:32 pm

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın bu hikayenin sadece ilk bölümü. Kendimi kaptırıp biraz uzun yazdığım için birkaç bölüme ayırmak zorunda kalmıştım. 2. Bölüm yakında geliyor.
Bu arada fikirlerinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler. hyuugalı sarıçocuk
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Mart 14, 2008 8:03 pm

2.BÖLÜM
Saat gece yarısını çoktan geçmişti fakat Kiba uyuyamıyordu. Takım arkadaşını geride bırakıp kaçmayı bir türlü kendine yediremiyordu. Bunu yapmasını ondan Hinata istemişti: “Kiba-kun Kurenai- sensei ve Shino-kun’u al ve git. Ben onları oyalarım. Merak etme. Konoha burada ölmeme izin vermeyecektir. Biliyorum birileri beni kurtarmaya gelecek, bundan eminim.”
Pencerenin usulca aralandığının hissetti. “Kim var orada?”
“Benim.” Kiba Naruto’nun sesini tanıdı. “Naruto buraya neden geldin?”
“Bilgi almak için. Yarın sabah güneş doğmadan yola çıkacağım.”
Kiba sırıttı. “Gidiyorsun demek.”
“Hinata-chan bir avuç çapulcunun elinde rehin tutulurken burada elim kolum bağlı bekleyeceğimi mi düşünmüştün?” Sonunda korumak istediği, değerli birini bulmuştu. Onu da diğer her şey gibi kaybetmeye niyeti yoktu.
“Pekâlâ.” Kiba tüm bildiklerini Naruto’ya anlattı. “Anladın değil mi?”
“Evet. Bilgi için teşekkürler... Kiba-kun, bunları bana anlattığını Tsunade bilmese iyi olur.”
“Gittiğini anlayacaktır.”
Naruto gülümsedi. “Endişelenme, o konuyu çoktan hallettim.” Ve bir “puf” sesiyle gölge kopya yok oldu.
Kiba kopyanın kaybolduğu yere baktı. Hinata’nın “Konoha burada ölmeme izin vermeyecektir.” demekle kimi kastettiğini anlamıştı. “Dayan Hinata-chan,” diye düşündü Kiba yıldızlara bakarak. “Yardım geliyor.”

Naruto 1,5 gündür yoldaydı. Kiba’nın anlattığı kadarıyla yaklaşmış olmalıydı. Tarif edilen yolu sonunda kadar izlemişti. Bundan sonrası sezgilerine kalıyordu.
Ormanın ortasında insan eliyle tahrip edilmiş açık bir alana gelince durdu. Yer Kiba’nın tarifine uyuyordu: Tuzak hazırlanmıştı ve çatışma izleri vardı. Ağacın birine saplanmış shuriken’i inceledi. Konoha yapımıydı. Ayrıca etrafta Hinata’nın taijutsu kullandığına dair izler vardı.
“Buradaymış.” Etrafına bakınarak ipucu aradı. Zamanının daraldığını hissediyordu.
Nihayet aradığını buldu: Çatışma yerinin 10 metre ilerisinde yere saplanmış bir kunai ona yolu gösteriyordu.
Yarım saatlik bir yolculuk sonunda Naruto durup etrafı dinledi. Tüm duyuları keskinleşmişti.
Birden acı bir çığlığın yankısıyla irkildi. Düşünmeden sesin geldiği yere koştu.
Açıklık bir arazide yarı sokak serserisi yarı eşkıya kılıklı hırpani giyimli 5 adam önlerinde duran şeye bakarak gülüyorlardı. Naruto ses çıkarmadan neye güldüklerini görebilmek için bir ağaç dalına çıktı.
Ve kanının adeta damarlarında donduğunu hissetti.
Hinata ağır yaralı ve bitkin görünüyordu. Elleri arkadan bağlanmış ve zorla dizleri üzerine çöktürülmüştü. Zorlukla nefes alıyor ve her öksürdüğünde ağzından kan geliyordu. Naruto öfkeden yavaş yavaş kendini kaybettiğini hissetti.
“Ne oldu güzelim?” diye sordu yılışık tipli serseri. “Bizi alt edebileceğini mi sandın? Takım arkadaşların dediğin o ödlekler arkalarına bile bakmadan kaçtılar. Söyle bakalım, şimdi seni kim elimizden alacak? Hmm?”
Hinata kesik kesik soluyarak başını kaldırdı. Ağzının kenarından ince bir kan sızıyordu. Bakışları Nefret ve tiksintiyle doluydu. “Gelecek.” dedi. “Beni kurtarmaya gelecek. Yaşadığım yerde varlığını bile unuttuğunuz bağlarla bağlı olduğum insanlar var. Ve biri, içlerinden biri beni kurtarmaya gelecek. O zaman teslim olsanız iyi olur…” Kararlıkla gülümsedi. “…sizin gibi süprüntülerin güçleri onunkine denk değil… Beni kurtaracak, ona inanıyorum.”
Naruto gülümsedi. Hinata ona güveniyordu.
Başka bir serseri Hinata’nın karnına tekme attı. “Sus, seni ninja bozuntusu… Ne cüretle bizimle alay edebiliyorsun?”
Adamlardan sıska, sivri suratlı olanı güldü. Alnında üzeri çizilmiş Ivagakure sembollü bir alın bandı vardı. “Gebereceksin, Konohalı… Seni gebertip kelleni sevgili Hokage’ne yollayacağız.” Hinata’nın yüzüne sert bir diz geçirdi.
Naruto’nun gözleri kırmızıya dönüştü.
“Dur Yakushi.” Grubun lideri gibi görünen iri yarı adam Hinata’ya yaklaştı. Kıyafeti etrafına topladığı çapulculardan daha çok ninjaya benziyordu. Iwagakure sembollü alın bandının üzerinde derin bir çizik vardı. Eğilip Hinata’nın çenesinden tutarak başını kaldırdı. “Tekmelenerek ölürse çok yazık olur.” dedi. Sesi ölüm gibi soğuktu. “Bu dünyadan ayrılmadan önce bazı şeylerin tadına varmalı… Hayatında hiç acı çektin mi küçük ninja? Hayır mı? Acı çekmeden ölüm hiçbir işe yaramaz. Sana acıların en büyüğünü tattıracağım. Öyle ki seninle işim bittiğinde seni öldürmeme için bana yalvaracaksın. Ve ben de merhametli biri olarak bu isteğini seve seve yerine getireceğim.” Konsantre olup yıldırımı sağ yumruğunda topladı ve yumruğunu Hinata’nın ense köküne indirdi. Hinata acıyla haykırışı tüm arazide yankılandı.
Naruto’nun dişleri uzadı ve Kyuubi’nin kızıl chakrası her yanını kapladı.
Dönek Iwagakure ninjası zavallı Hinata’ya bakarak güldü. “Hoşuna gitti mi ufaklık? Umarım gitmiştir çünkü daha yeni başlıyoruz.”
“RAHAT BIRAK ONU!” Naruto yeri sarsarak sahnenin ortasına atladı. Genç ninja, Kyuubi formuna dönüşmeye başlamıştı: Değişmiş yüzünde katlima hazırlanan bir şeytanın sırıtışı vardı ve kızıl chakradan iki kuyruk arkasında tekinsiz bir biçimde sallanıyordu.
Kullanıcı profilini gör
Alucard_Naruto
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Geldiği mekan : ShikaKiNaCho(ne alakaysa xD)
Meslek : Öğrenci(bitmeyen çile)
Hobileri : Shinigami,Shinigami,Shinigami.Naruto,

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 23, 2008 2:21 pm

3. bölümü istiyorummmmm çok sürükleyici olmuş yaaaa
Kullanıcı profilini gör
Akiaya
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1148
Geldiği mekan : Alagaësia

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 23, 2008 4:57 pm

Ben de istiyorum ^^ Gerçekten güzel yazmışsın ^^
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 30, 2008 7:50 pm

Beğenmenize çok sevindim. Uzun süre yorum yapılmayınca epey endişelenmiştim. İşte 3. Bölüm:

3. BÖLÜM
Naruto’nun o halini gören çapulcular geri adım attı. “Lanet olsun bu da ne böyle?” Yakushi’nin sesi korkudan tizleşmişti.
Dönek ninja “Hmm demek bir Jinchuuriki …” diye sakince gözlemledi. “Tanışmak şerefine eriştiğime memnunum.”
Hinata titreyerek başını kaldırdı. “Na-Naruto… kun. Gözlerinden yaşlar süzülüyordu fakat sesi mutludan çok onu o halde görmekten dolayı kormuş çıkıyordu. Naruto ise kontrolünü tamamen kaybetmişti. Haydutlar, artık Kyuubi’nin kontrolünde olan bu yaratığın insafına kalmıştı.
Naruto gözlerini açtı. Yine Kyuubi’nin zindanındaydı. “Buraya nasıl geldim?” diye sordu.
“Öfken…” Parmaklıkların ardından Kyuubi göründü. “…Senin o tatlı öfken sayesinde buradasın. Yine kontrolünün kaybettin. Kendini neden bu kadar çok kısıtlıyorsun? Güçlü olmak istemiyor musun? Sana verebileceğim güçle tüm Shinobi dünyasını emrin altına alabilirsin.”
“Hayır!” Naruto’nun sesi kararlıydı. “Yardımına ihtiyacım yok.”
“Ama unutma...” diye hatırlattı dokuz kuyruklu şeytan. “…O Uchiha’yı geri getirebilmek için çok fazla güce ihtiyacın olacak. Ona bu halinle yetişmen imkânsız. Ama benim gücümle…”
“Yeter!” Naruto haykırdı. “Senin gücün Shinobi dünyasına yıkımdan başka bir şey getirmedi. Boşuna uğraşma, seni serbest bırakmayacağım.”
“Naruto-kun neler oluyor?” Hinata Kyuubi’nin Naruto üzerindeki etkileriyle ilk kez karşılaşıyordu: Naruto insanlıktan çıkarak kana susamış bir canavara dönüşmüştü. Yaratığın gözlerindeki nefret ateşi tüm çeteyi katletmesine rağmen sönmemişti. Onu durdurması gerekiyordu. Yoksa hem kendine hem de başkalarına zarar verecekti.
Katliam sırasında yakınına düşen bir kunaiyi kullanarak iplerini çözdü ve ona doğru ilerlemeye çalıştı. “Naruto-kun.”
Yaratık o sırada Hinata’yı fark etmişti. Ona saldırmaya hazırlanırken Hinata “Naruto-kun!”diye bağırdı Hinata. “Savaş onunla! Ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. Onu yenebileceğini biliyorum. Yalvarırım, Naruto-kun savaş onunla.”
Yaratık durdu. İçindeki bir şeyle mücadele ediyor gibiydi. Hinata ona yaklaşmaya çalışınca yaratığın kızıl chakrası canını yaktı. Hinata kalan son chakrasını ellerinde yoğunlaştırarak Naruto’nun yüzünü kavradı. “yalvarırım beni duy Naruto-kun, yapabilirsin biliyorum savaş onunla… Kendin için, dostların için, sevdiklerin için, benim için…”
Yaratık acıyla haykırdı. Başarmıştı. Kızıl chakra çekiliyor, Naruto normale dönüyordu.
“Hi-Hinata?” Naruto şaşkın gözlerle genç kıza baktı. İnanılmazdı, onun sayesinde Kyuubi’yi durdurmayı başarmıştı. Hinata bitkinlikle gülümsedi. “Yapabileceğini biliyordum… Naruto… kun.” Chakrasını sonuna kadar harcamıştı. Gözleri kapandı ve başı usulca düştü.
“Hinata-chan!” Naruto düşmeden onu tuttu. Hinata perişan haldeydi. Ağır yaralanmıştı ve acilen hastaneye yetiştirilmesi gerekiyordu. Çaresizlik içinde ne yapacağını düşünürken birden aklına bir fikir geldi. Denemek zorundaydı. İşe yaraması gerekiyordu.
Başparmağını ısırarak kanattı, nin-jutsuyu yaparak elini yere koydu ve bağırdı:
“Kushiyose no jutsu!”
Gürültülü bir puf sesi ve kocaman bir duman bulutunun ardından homurtulu bir vıraklama konuştu. “Kim beni çağırdı ha?” Gamabunta tüm heybetiyle karşılarında duruyordu. İşe yaramıştı.
Gamabunda Naruto’yu fark etti. Homurtuyla “Sen misin ufaklık?” diye sordu. “Yine ne istiyorsun?”
Naruto Hinata’yı göstererek “Yardımına ihtiyacım var. Onu Konoha’ya yetiştirmek zorundayız. Yoksa ölebilir. Lütfen bana yardım et!”
Gamabunta kıza bakarak. “Pekâlâ, atlayın öyleyse” dedi. “Sizi yetiştirmeye çalışacağım.”
“Teşekkürler!” Naruto hemen denileni yaptı. Gamabunta “Hazır mısınız?” diye sordu.
“Evet. Lütfen Gamabunta acele et. Zamanımız daralıyor.”
“Tamam, gidiyoruz.”

Gece yarısına birkaç dakika kala Gamabunta onları hastanenin girişinde bıraktı. Naruto kucağında Hinata’yla içeri daldı. “”Yardım edin” diye bağırdı. “Durumu acil, yardım edin.”
Görevliler hemen sedye getirdiler. Naruto onu dikkatle sedyeye yerleştirirken o sırada hastanede olan Sakura gürültüye koşup geldi. “Naruto-kun, nerelerdeydin? Tsunade-sama seni bulamayınca herkese kan kus… Aman tanrım Hinata! Hemen müdahale edilmesi gerekiyor. Tsunade-sama’yı çağırmaya gidiyorum. Naruto yanından ayrılma...” Koridorda gözden kayboldu.
Naruto operasyon odasına kadar Hinata’nın yanından ayrılmadı. Tek bir dileği vardı. Zihnini en ufak zerresine kadar kaplayan bir düşünce, bir yalvarış: “Hinata yalvarırım benimle kal…”
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 30, 2008 7:58 pm

wow süper olmus devamini bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 30, 2008 8:01 pm

Yine döktürmüş demi afro
NaraShikamaru

Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Mart 30, 2008 8:03 pm

valla ya bari benim hikayeyi sayuri sen bide ben yazsak süper olur aslinda
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Salı Nis. 01, 2008 2:40 pm

Gamabunta vs aksiyon sahneleri müthişti! Hinata'nın Kyuubi'ye tam dönüşmeden Naruto2yu geri çağırma sahnesi çok hoşuma gitti.Devamını bekliyorum=)
Kullanıcı profilini gör
Rurouni Onibu

Erkek Mesaj Sayısı : 58
Geldiği mekan : aslında ayrı bir dünya
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime,Anime Anime!

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Salı Nis. 01, 2008 8:59 pm

Dvamı yok mu böhüüü
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Salı Nis. 01, 2008 9:08 pm

Var var gelicek devamı.. (Sayurinin adına konuştum mazur görür inş).
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Perş. Nis. 03, 2008 7:30 pm

Mesalerı görüne ciddiyim sevinçten uçtum. Herkes çok güzel mesajlar yazmış çok teşekkür ederim.
Spoiler:

4. bölüm çok yakında geliyor sabrın sonu selamet hafta sonuna yayınlayacağım.
Kra_tos'a gelince.... ben bir tozunu alacam onun yok yok şaka. Önemli değil.
Haftasonu görüşmek üzere Naruto'yla kalın (Hinata'yı da eksik etmeyin)
Kullanıcı profilini gör
Rurouni Onibu

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Nis. 04, 2008 11:57 am

Yuppiiiii Smile
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 05, 2008 9:28 pm

Evet sonunda söz verdiğim gibi 4.Bölümü yayınmlıyorum. Umarım beğenirsiniz. sarıçocuk hyuugalı

4. BÖLÜM
Ameliyathane koridorunda geçen 3 saat genç ninja için cehennem azabından farksızdı. Oturmaya daha fazla dayanamayacağını anlayınca koridorda volta atmaya başladı. Kötü şeyler düşünmemek için elinden geleni yapıyordu. Sakura yaraları için pansuman yapılmasını istemişti fakat Naruto sinirle reddetti. O anda birkaç ufak tefek kesik umurunda bile değildi.
Konoha’ya döndüklerini haber alan herkes oradaydı: Kakashi-sensei, Kaptan Yamato, Gai-sensei, Rock Lee, Neji ve Tenten.
Sonunda Tsunade odadan çıktı. Etrafına toplananlara bakarak “Kurtuldu” dedi. “Durumu iyi. Bir süreliğine hastanede kalması gerekiyor, sonra taburcu edebiliriz.”
Naruto derin bir nefes aldı. Başarmıştı. Tam bir sıraya çökmek üzereyken Tsunade “Naruto seninle konuşmamız gerkiyor, Hemen!” diye emredince Kakashi’yle birlikte onun peşinden Tsunade-sama’nın odasına gittiler.
“Sen ne yaptığını sanıyorsun?” diye Tsunade bağırmaya başladı. “Sana Konoha’dan ayrılmaman gerektiğini söylemedim mi? Akatsuki…”
“AKATSUKİ UMRUMDA DEĞİL!” Naruto’nun gerilen sinirleri sonunda patlamıştı. “Tek başıma gittim çünkü beni engelleyeceğinizi biliyordum. Oraya vardığımda o adi serseriler Hinata-chan’a işkence ediyorlardı. Onun acı içinde haykırışı halen kulaklarımdan gitmiyor… Durduramasaydım onu öldüreceklerdi. Eğer sizin o saçma sapan emirlerinize uyup burada kalmış olsaydım belki de Gai-sensei’nin takımı onun cesedini bile bulamayacaktı!”
“Kakashi genç ninjayı omzundan tuttu. “Sakin ol Naruto. Tsunade-hime’nin endişesi kontrolünü kaybetmendendi. Yanında yardımcı olabilecek kimse yoktu. Eğer Kyuubi’ye dönüşseydin…”
“Dönüştüm…” Naruto biraz sakinleşmiş görünüyordu. “Hinata-chan’a işkence edildiğini gördüğümde öfkemi kontrol edemedim. Kyuubi beni kandırarak yanına çekmeye çalıştı. Sonra Hinata-chan’ın sesini duydum. İnanılmazdı. Bana ulaşmayı başardı. Onun sayesinde kurtuldum. Ona minnettarım.” Koyulaşmış mavi gözleriyle Tsunade’ye baktı. “Durumu nasıl?”
Tsunade sakince “Endişelenme” dedi. “Çok hırpalanmış. Bir ay boyunca hastanede kalmalı ama sonunda hiçbir iz kalmayacak. Zarar ciddi boyutlara ulaşmadan kurtulmuş.”
Naruto gülümsedi. “Güzel...” 3 günlük uykusuzluk, Kyuubi’ye dönüşümü, gerilen sinirleri onu yorgunluktan tüketmişti. Bitkin vücudu daha fazla dayanamadı ve yere yığıldı.
Uyandığında hastane odalarından birinde yatıyordu. Sakura başucunda bekliyordu. “Naruto-kun? İyi misin?”
Naruto yataktan fırladı. “Hinata, o nasıl?” Sakura onu omuzlarından tutarak durdurdu. “Merak etme durumu iyi. Son gördüğümde uyuyordu.” Sandalyeden kalkıp karşısına geçti. “Yalnız bir sorun var. Verilen elektrik şoku Hinata-chan’ın yaşamsal organlarıyla sinir sistemine ciddi hasarlar vermiş. Durumu şimdilik iyi fakat gözetim altında kalması ve dinlenmesi gerekiyor. Bunun için uzun bir süre boyunca hastanede kalacak.”
“Ama iyileşecek değil mi?”
“Kesinlikle.” Sakura emin görünüyordu.
“Peki, onu görebilir miyim?” Sakura sarışın ninjaya bakarak gülümsedi. Naruto henüz fark etmemiş olabilirdi ama Hinata’dan hoşlanıyordu. ‘Zamanı gelmişti.’ diye düşündü Sakura. Naruto mutlu olmayı çoktan hak etmişti. Hinata’ya gelince o iyi kalpli, nazik, biraz sessiz ama çok güzel bir kızdı ve uzun zamandır Naruto’dan hoşlanıyordu. Naruto’yu haşarı oğlan çocuğu halinden çıkararak olgunlaşmasını sağlayabilirdi. “Evet, ziyaretçi kabul edebilir ama onu bu halde göremezsin. Evine gidip üstünün değiştir. Korkunç durumdasın.”
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 05, 2008 9:32 pm

tanrimmm cok gzl olmus
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 05, 2008 9:51 pm

Teşekkürler. 5. Bölüm haftaya geliyor. Beşincide Naruto Hinata'yı ziyarete gidecek
Haftaya görüşmek üzere...
Kullanıcı profilini gör
Alucard_Naruto
Banned

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Perş. Nis. 10, 2008 6:39 pm

harika yaw ne güsel bi aşk hikayesi aynı eski sevgilimle yaşadıım o muhteşem 5 ay gbi aah onu hala çok seviom
Kullanıcı profilini gör
Rurouni Onibu

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Nis. 11, 2008 1:02 pm

muhteşemmmmm harika Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad pale ** böhüüü
Kullanıcı profilini gör
sakura-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 21
Geldiği mekan : izmir
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime izlemek ve yazmak, ps oynamak

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Perş. Nis. 17, 2008 3:43 pm

Hakikaten muhteşem ya keşke bende yazabilsem hayran kaldım 5. bölüm çabuk çabuk böhüüü
Kullanıcı profilini gör http://elie3713.blogspot.com
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Nis. 18, 2008 9:09 pm

Arkadaşlar size rezalet bir haberim var bilgisayarıma format atıldı ve yazdığım herşey deyim yerindeyse güme gitti.
Şimdi 5. bölümü baştan yazmam gerekecek. böhüüü Amam en kısa zamanda yetiştirmeyi düşünüyorum. Söz hafta sonunda yetiştireceğim.
Kullanıcı profilini gör
MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Nis. 20, 2008 9:02 pm

HarriKa=)
Bayıldım yavv tam da benim ikisi arasında yaşanılmasını
düşündüğüm olaylar hislerime tercüman olmuşsun
Sağoll merakla 5. bölmü beklicem=)
Kullanıcı profilini gör
Uzumaki_Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 208
Geldiği mekan : bursa
Meslek : pres operatörü
Hobileri : anime,spor,kitap,video oyunları vs.

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Ptsi Nis. 21, 2008 8:43 am

BEŞİNCİ BÖÖÖLÜM BEŞİNCİ BÖÖÖLÜM BEŞİNCİ BÖÖÖLÜM....WALLA HARİKASIN MANGAYI BIRAKIP SENIN YAZDIKLARINI MI OKUSAK NE YAPSAK?.... lol! lol! lol!
Kullanıcı profilini gör
Alucard_Naruto
Banned

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Ptsi Nis. 21, 2008 11:21 am

cidden manga sıktı yhaa bunları okuyalım
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   

Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kristen Sizce NaSıL Biri ?
» Su ile Gülün Hikayesi...
» Arkadaşlar Ben Biri Konu Paylaştığı Zaman
» sitemde bazı simgeler gözükmüyor ve toolbar'ım yardım lütfen bilgili biri lazım
» Biri Uyari Resimlerini verirmi ?