Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Çarş. Nis. 23, 2008 12:57 pm

Mesajlarınızı okuyunca sevinçten uçtum. Bu hikaye dizisnin bu kadar beğenileceğinden doğrusu emin değildim.
Manganın sıkmasına gelince. Bence gayet normal. Adamlar kesişmekten dövüşemiyorlar ki! Poz çok aksiyon yok.... Orochiyle 4 kuyruklu Naruto'nun dövüşünde ne çektiğimi bir ben bir de Masahi Kishimoto biliyor.
Beşinci bölüm daha önce belrttiğim nedenden dolayı gecikecek ama elimden geldğince çabuk yayınlamaya çalışacağım.
Bu arada yeni hikayeler de tasarı aşamasında. Üzerinde çalışıyorum.
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Çarş. Nis. 23, 2008 11:52 pm

Ohoo sen coşmuşsun yine Smile Bi ara tartışalım şu yeni hikayeleri ama msne giremiyom ki bu aralar afro
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 1:52 am

Eveeeet. uzun süren uğraşlar sonucu 5. ve son bölümü bitirdim ve huzurlarınıza sunuyorum. Bu bölümle birlikte Korunmaya Değer Biri burada bitiyor amam yakında yeni hikayelerle karşınızda olacağım. Şu an tasarı aşamasında iki öykü daha var.
Lafı fazla uzatıp da sizi kangren etmeye gerek yok. İşye son bölüm:

5.BÖLÜM
Naruto koridorun kapısında durmuş, içeri girmeye hazırlanıyordu. Kendine çeki düzen verdikten sonra Sakura onu çiçek almak için Yamanaka’ların çiçek dükkânına götürmüştü. Naruto, Sakura’yla Ino’nun çiçekler hakkındaki saçma sapan tartışma sırasında etrafı incelerken hoş kokulu beyaz çiçeklerden oluşan ufak bir buketi fark etmişti. Beyaz çiçekler ve hafif kokuları ona Hinata’yı hatırlatmıştı. Çiçekleri koklayarak usulca kapıyı araladı.
Ferah ve aydınlık bir hasta odasıydı. Güneş ışığı içeri giriyor, yarı aralık pencereden esen hafif meltem perdeleri uçuşturuyordu. Naruto sessiz adımlarla odadaki tek hasta yatağına ilerlerdi. Çiçekleri başucu sehpasına bırakıp usulca bir sandalye çekti ve oturdu.
Hinata uyuyordu. Yüz ifadesi sakin ve huzurlu, soluk alış verişleri düzenliydi. Naruto rahatlayarak iç çekti. Hinata eskisine göre çok daha iyi görünüyordu. Yaralarının büyük bir kısmı iyileşmişti fakat boynundaki ve bileklerindeki sargılar durumun halen ciddi olduğunu gösteriyordu. Naruto yumruğunu sıktı. Hinata’yı en kötüsünden kurtarmıştı fakat işkence görmesine engel olamamıştı. Hinata’nın elektroşok verilirken acıyla haykırışı gözlerinin önüne geldi. Zamanında onu kurtaramadığı için kendine küfretti.
Uykusunda bile çok güzel görünüyordu. Uzun siyah saçları yastığın üzerine dağılmıştı. Yüzü sakin ifadesiyle yalın ve göz alıcı bir güzelliği yansıtıyordu. 2,5 yıl önce Konoha’dan ayrılırken hatırladığı utangaç, insanlardan kaçan, sessiz, ufak tefek kızın böylesine güzel bir genç bayana dönüşmesi inanılmazdı.
Naruto arkasına yaslanıp onu izlemeye koyuldu. Sakura’nın dediğine göre operasyon yorucu geçmişti ve uyanması uzun sürebilirdi. Ve Naruto tam olarak çözemediği bir nedenden dolayı yanında olmak istiyordu.

Hinata usulca gözlerini açtı. Kendini yorgun ve güçsüz hissediyordu. Etrafına bakındığında hastanede olduğunu anladı.
Oraya nasıl geldiğini merak ediyordu. Son hatırladığı şey Naruto’nun Kyuubi’yi yenerek normale dönüşüydü. Sonrasında Naruto’nun onu çağıran sesi yankılanarak karanlığın içinde kaybolmuştu. Baygınken kesik konuşma parçaları duymuştu ama hiçbirini hatırlayamıyordu.
“Hinata-chan iyi misin?” Bu sesi tanıyordu. Usulca başını kaldırdı. Oydu. Yüzünde yarı endişeli yarı heyecanlı bir ifadeyle karşısında duran sarışın Konoha ninjası gerçekten de Naruto Uzumaki’ydi. Hinata’nın gözleri doldu. “Na... Naruto-kun.” Hinata doğrulmaya çalışırken kaburgalarının acısıyla öksürmeye başladı.
“Hinata-chan!” Naruto çevik bir hareketle onu tuttu. “Dikkatli olmalısın Hinata-chan. Daha yeni kendine geldin. Kendini yormamaya çalışmalısın.” Sırıtarak ekledi. “Konoha’nın senin gibi yetenekli ninjalara ihtiyacı var.”
“İyi… olmana… çok sevindim… Naruto-kun.” Hinata’nın sesi bitkinlikten zayıf çıkıyordu. “Orada… senin için çok endişelendim.” Gözlerinden iki damla yaş kucağına düştü. Söz vermişti, ağlamayacaktı. Ama her zamanki gibi duygularına söz geçirememişti. Başını öne eğdi.
Her şey bir anda oldu. Hinata ne olduğunu anlayamadan kendini Naruto’nun kollarında buldu.
“Teşekkürler... Hinata.” Naruto duygulu gözlerle karşıya bakıyordu. “Zehirlendiğim gün seni kim karşıma çıkardı bilmiyorum, ama o gün beni bulup tedavi etmeseydin ölebilirdim… Orada, Kyuubi’nin bedenimi ele geçirdiğinde bir an için her şeyin bittiğini, oradan asla çıkamayacağımı düşünürken karanlığın içinde sesin bana yol gösterdi. İki kez hayatımı kurtardın Hinata. Sana minnettarım.”
Hinata o kadar mutluydu ki ağlayabilirdi. Ama yapamadı. Sonuçta o bir Hyuuga’ydı ve bir Hyuuga’nın her zaman ağırbaşlı ve olylar karşısında serinkanlı olması beklenirdi. Bunun yanında ağlayamayacak kadar da yorgundu.
“Teşekkür etmene gerek yok Naruto-kun ben sadece yapmam gerekeni yaptım.” Hinata ondan uzaklaşmaya çalıştı fakat genç Ninja buna izin vermedi. “Gitme Hinata.” Naruto’nun sevgiye ihtiyacı vardı. Güçlü olmanın bir anlamı yoktu. Gücün sağladığı haz asla sevgiden yoksun, yalnız bir yüreğin acısını dindiremezdi. Hayatın ona öğrettiği en önemli ders buydu.
Hinata zayıf kollarını aldırarak ellerini usulca Naruto’nun omuzlarına koydu. “Zayıflık sana yakışmıyor Naruto-kun. Güçlü olmalısın, çünkü sana ihtiyacımız var. Bir ninja olarak verebileceğin çok şey var. Bir gün sahip olduğun inanılmaz güçle yapacağın kahramanlıklar efsaneye dönüşecek ve sen o zaman sadece Konoha’nın değil, tüm Shinobi dünyasının kahramanı olacaksın... Buna tüm kalbimle inanıyorum.”
Bu sözlerin değeri Naruto için paha biçilmezdi. Hinata’nın ona inandığını duymak, üzerindeki güvensizliği ve suçluluk duygusunu silip götürmüştü. Gülümsedi. “Teşekkürler Hinata –chan.”
Hinata mutlulukla ‘Sonunda’ diye düşündü. Her şey normale dönmüştü. Yaşadığı olaylardan belki birkaç iz kalacaktı ama önemi yoktu. Bunları kaldırabilecek kadar güçlü hissediyordu. Tam o sırada şiddetle öksürmeye başladı.
“Hinata!” Hinata elini ağzına götürdü. Dudaklarından kan sızmaya başlamıştı. Naruto’nun yüzünü görünce onu yatıştırmaya çalıştı. “Ben iyiyim bir şey yok sadece ufak bir kanama hepsi bu. Sanırım kendimi biraz fazla yordum.” Kendini iyileştirmek için chakrasını elinde yoğunlaştırmaya çalıştı fakat halen güçsüzdü.
Naruto uzanmasına yardım etti. “Benim suçum, özür dilerim seni yoran bendim.”
Hinata şefkatle gülümsedi. “Önemli değil Naruto-kun, ben iyiyim endişelenme.” Dikkatle yastıklarına yaslandı. Başucu sehpasına baktığında çiçekleri gördü. “Çok güzeller.”
“Şey… Onlar senin için. Beğeneceğini düşündüm.” Sarışın ninja elinin ensesine götürerek suçlu suçlu gülümsedi.
“Çok güzeller. Çok teşekkür ederim Naruto-kun çok naziksin.”
Naruto sırıttı. İlk kez bir kıza çiçek alıyordu ve yüzüne gözüne bulaştırmadığına memnundu. “Hayatımı ikinci kez kurtardığına göre sanırım sana bir ramen daha borcum var, Hinata-chan.”
Hinata güldü. “Hastaneden çıktıktan sonra bir ara ısmarlarsın. Hatta…” Sustu. Ne diyeceğini bilemedi, kızarmıştı.
“Hatta… Ne?” Naruto merakla ona baktı.
“Ş-Şey belki... Ben... Yemek hazırlayabilirim... Hastaneden çıkınca...” Daha beter kızarıp başını öne eğdi.
“Sahiden yapar mısın?” Genç ninja heyecanla kızın yüzüne baktı. Hinata’nın yemeklerinden tatmıştı ve onun harika bir aşçı olduğunu biliyordu.
“Ta-tabi, E-elbette” Hinata’nın yüzündeki kızarıklık epey bir geçmişti.
“Söz mü?” Hinata gülümseyip başını salladı.
“Harika!” Naruto sandalyeden kalktı. “Artık gitsem iyi olur. Dinlen ve çabuk iyileşmeye bak Hinata-chan unutma bana yemek yapacaksın, söz verdin.”
Hinata gülümsedi. “Yapacağım söz.” Naruto tam gitmeye hazırlanırken Hinata içinden gelen bir dürtüyle onu durdurdu. “Bekle, Naruto-kun.”
Naruto durup arkasını döndü. Hinata’nın yanakları pembeleşmişti. Kabahat işlemiş bir kız çocuğuna benziyordu. Ama o haliyle bile çok güzeldi. “Evet?”
Hinata ususlca ona yaklaşması için işaret etti. Pembeleşmesi giderek artıyordu. Naruto yakınına gelince uzanıp genç ninjanın Alın bandını yukarı itip kendinden asla bekleyemeyeceği şekilde onu alnından öptü. “Kendine çok dikkat et Naruto-kun.”
Naruto hafiften sersemlemiş halde kıza baktı. Hinata hemen bakışlarını kaçırdı. Genç ninja dalgınlıkla “Edeceğim.” dedikten sonra dışarı çıktı. Birkaç dakika boyunca koridorda salak gibi dikildikten sonra yürümeye başladı. Ne yanından geçen Sakura’yı fark etti, ne de ona seslenişini duydu. Adımlarını giderek hızlandırdı ve koşarak hastane kapısından dışarı çıktı.

Harika bir gündü. Konohagakure’de güneş bulutsuz masmavi gökyüzünde pırıl pırıl parlıyordu. Genç Konoha ninjası kendini birden inanılmaz derecede enerjik hissetti. O an her şeyi yapabilecekmiş gibiydi. Yüzünde kocaman bir sırıtışla antrenman yerine doğru yola koyuldu.
Kullanıcı profilini gör
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 8:47 am

allaahimmm sana geliyom yarabbim!!!! ne güzel hikayedir bu ya
Kullanıcı profilini gör
Alucard_Naruto
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Geldiği mekan : ShikaKiNaCho(ne alakaysa xD)
Meslek : Öğrenci(bitmeyen çile)
Hobileri : Shinigami,Shinigami,Shinigami.Naruto,

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 9:17 am

süperrr yhaaaaaaaaaaa olayların akışı harika yeter artık naruto haykırsın hinataya olan aşkını birleşsin sevenler gebersin kötüler :D:D
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 9:19 am

Siz birde gelecek hikayeyi bekleyin. Çok güzel olucak...
NaraShikamaru

Erkek Mesaj Sayısı : 1410
Geldiği mekan : Bursa-The Town of Leaf ;)
Meslek : Gelecegin Psikopat Binbasisi
Hobileri : Bomba Yapmak=),Strateji Oyunlari oynamak,Yabanci Dil Ögrenmek,Ramen Yemek,Thaibox

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 9:28 am

sabirsizlikla bekliyom valla..
Kullanıcı profilini gör
halis

Erkek Mesaj Sayısı : 453
Geldiği mekan : senju clanından
Meslek : öğrenci
Hobileri : gitar çalmak.kaykay , müzik dinlemek, basketbol grafiti

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Nis. 26, 2008 9:39 am

gerçekten çok güzel hikaye zamanım olduğunda hepsini okuyacam
Kullanıcı profilini gör
sakura-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 21
Geldiği mekan : izmir
Hobileri : anime izlemek ve yazmak, ps oynamak

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Salı Nis. 29, 2008 8:20 pm

harikasın yaaaaa........ bu ne muhtesem hikayedir valla harika devam devam yeni hikayelerle bekliyoruz seni...
Kullanıcı profilini gör http://elie3713.blogspot.com
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   C.tesi Mayıs 10, 2008 10:04 pm

Evet sonunda çalışmalar sonuç vermeye başlıyor. Yeni hikayeler yola çıktı bile... Gene bir Sayuri klasiği olarak NaruHina hikayesi olacak. Ne zaman elinize ulaşır bilinmez ama çok yakında gelecek söz veriyorum. böhüüü
O zamana kadar Naruto'yu yanlız bırakmamaya çalışın. sarıçocuk
Kullanıcı profilini gör
MondeM

Kadın Mesaj Sayısı : 167
Geldiği mekan : İst.
Meslek : Öğr.
Hobileri : Net,Kitap vs..

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Perş. Mayıs 15, 2008 6:43 pm

Harikaydı Sayuri=)
gelecek HiNaTa-NaruTo hikayesini sabırsızlıkla bekliyeceğim=)
Kullanıcı profilini gör
halis

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Cuma Mayıs 16, 2008 5:46 pm

bide senden bu naruhina hikayesi bitince gaara ile ilgili bi hikaye yazarsan çok memnun olurum lütfen
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Çarş. Mayıs 21, 2008 9:11 pm

Hiç de fena fikir değil. Olabilir. Şu an için elimde başka bir proje var ama Gaara'yla ilgili bir senaryo aklımın kıyısından geçmiyor değil. Şu an için biraz belirsiz gibi ama sanırım bundan sonra görebilirsiniz. obaagaara
Kullanıcı profilini gör
halis

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Perş. Mayıs 22, 2008 4:02 pm

teşekkür ederim ** diğer projelerinide sabırsızlıkla bekliyorum yondaime
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   Paz Haz. 01, 2008 8:50 pm

Eveeet sonunda beklenen hikaye geldi. böhüüü Listede bulabilirsiniz. Adı Umutsuzluk ve Yıkımın Ardından.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)   

Korunmaya Değer Biri (NaruHina hikayesi-2)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kristen Sizce NaSıL Biri ?
» Su ile Gülün Hikayesi...
» Arkadaşlar Ben Biri Konu Paylaştığı Zaman
» sitemde bazı simgeler gözükmüyor ve toolbar'ım yardım lütfen bilgili biri lazım
» Biri Uyari Resimlerini verirmi ?