Naruto Fan TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

sasukenin yanlızlığı.......

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: sasukenin yanlızlığı.......   Paz Mart 02, 2008 8:03 pm

Neden neden kimse anlamıyor...... neden herkes benden arkadaş olmamı istiyor neden beni seviyorlarrrr.....oysa beni sadece annem ve babam severdi ve onları kaybettim sevdiğim herkesi kaybettim annem ve babamı bütün ailemi ve abimi. O benim için bir abi değil artık.... o sadece bir katil ve sevdiklerimi hayatımı benden alan bir katil.. artık bu hayattaki tek amacım o katilden intikamımı almak... Bu hayatım pahasına bile olsa .... Artık kimse umurumda deil hiçbirşey umurumda deil ne bir arkadaş nede bir dost... Benim artık tek bir yaşama amacım vardı itachiyi öldürmek... Bunun için çok güçlü olmalıydım ve daha fazla şey öğrenmeliydim ve bunları geliştirmeliydim.Chunnin sınavında karşıma o güç çıktı pek çok teknik biliyor onları akıllıca kullanıyordu ve itachiyi tanıyordu onu tanıyan bir kişi olarak onu yok etmemi sağlayacak gücüde biliyordu ve benden bir bedel istediğininde farkındaydım.Bu nedenle köyü terk edip onun yanına gitmeliydim o bedenimi istiyordu bunun farkındaydım ama hala farkında olmadığımı sanıyorlardı ve peşimden geldiler ama yetişemediler tam yolun sonuna gelmişken karşıma o çıktı NARUTO ama neden neden bana engel oluyor beni en iyi o anlıyor sanıyordum ama gitmeliydim bu benim intikamımı almam için tek yoldu ve başarmalıydım bana engel olmamalıydı ama oldu....Ama yinede onu öldüremedim çünkü o benim tek dostumdu beni nekadar sinir etsede tek arkadaşım diyebileceğim insandı ve onu öldürseydim itachi gibi bende bir katil olacaktım ama yapmadım benim öldürmem gereken tek bir kişi vardı oda ITACHİİ.....tek amacım,yaşama sebebim buydu ondan sonrası benim için önemsizdi.... aradan 2 yıl geçti çok az kalmıştı itachiyi öldürebilecek güce ve seviyeye gelmeme çok az kalmıştı ama tam o sırada şatoya yeni birisi gelmişti adı saii orachimaruya konoha köyünü ele geçirmesi için bazı bilgiler getirmişti.. ve bana narutodan basetti yinemi.O mesele 2 yıl önce bitti sanıyordum ama hala peşimi bırakmamışlar ve sai denen çoçuk narutonun bana abi dediğini söyledi ama ben onun abisi deilim ben onun ailesini öldürmedim... ve ben bi abi kadar acımasızda deilim o arkadaşım olabilirdi ama kardeşim asla...

işte bukadar devamını belki yazarım belkide yazmam umarım değenirsinizz
Kullanıcı profilini gör
Sayuri

Kadın Mesaj Sayısı : 140
Geldiği mekan : Dünya
Meslek : Yazar insan
Hobileri : Yazarlık, kitap, müzik, anime, yemek pişirmek...

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   Çarş. Mart 05, 2008 9:52 pm

Ya niyedir bilmiyorum ama okumaya başladığımda beynimin bir köşesinde arka plandan Küçük Emrah "yaralıyım" şarkısını söylemeye başlıyor lol!
Yanlış anlama sözüm yazdıklarına değil. Arıza Sasuke'de. Adam Küçük Emrah'ın japon versiyonu mübarek...
Kullanıcı profilini gör
KuRaGaRİ

Kadın Mesaj Sayısı : 773
Geldiği mekan : dünya
Meslek : öğrenci
Hobileri : anime tasarımı.müzik, düvüş sanatları

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   Çarş. Mart 05, 2008 9:54 pm

Sayuri demiş ki:
Ya niyedir bilmiyorum ama okumaya başladığımda beynimin bir köşesinde arka plandan Küçük Emrah "yaralıyım" şarkısını söylemeye başlıyor lol!
Yanlış anlama sözüm yazdıklarına değil. Arıza Sasuke'de. Adam Küçük Emrah'ın japon versiyonu mübarek...
ehehehe biliorum zaten yazılarım hiç ii deildir sölemene gerek yok
Kullanıcı profilini gör
Nukenin

Kadın Mesaj Sayısı : 210
Geldiği mekan : Ankara

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   Salı Nis. 01, 2008 11:02 am

Düşüncelerin çok iyi yani bu yazıyı okuyanlar aşağı yukarı Sasuke karakterini tanımış olurlar! "Küçük emrah" benzetmesini ben başka bir yerde yapmıştım ama bu benzetmeye de karşıyım ichipradise onu tam anlamadığım zamanlarda kullanmıştım zaten bu benzetmeyiXD

biraz daha süsleyip püslersen yazdıklarını süper olur^^Sasuke'yi tam yazabilmek için onun neler hissetiğini tam anlaman gerek.Hmm bir yerden alıntı yapayım>>

"Why you're weak....Because yo lack of hatred" gibi bir şeydi...Tabii sana zayıfsın demek istemiyorum.Sadece nefreti iyi anlamak gerek.Güzel yazı devamını bekliyorum heheh
Kullanıcı profilini gör
Pein

Erkek Mesaj Sayısı : 953
Geldiği mekan : İstanbul
Meslek : Öğrenci
Hobileri : Anime Manga Tiyatro Edebiyat Sinema Ortadünya Cnbc-e Çizgi Roman

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   Salı Nis. 01, 2008 1:16 pm

Sasukeyi zaten sevmiyordum böle düşünse daha da nefret ederdim...
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   Salı Nis. 01, 2008 2:26 pm

Aynı kelimeleri pekiştirerek tekrar tekrar kullanışsın... olay örgüsü yok
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sasukenin yanlızlığı.......   

sasukenin yanlızlığı.......
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum
» C.RONALDO BEŞİKTAŞ'A GELEBİLİRİM !
» facebook beğen butonu sorunu
» Yine ben Yine Yanlış birşey :)
» Yanlıs Anlamayın :P